Юрій Вілкул спортсменам: «Ви – наша гордість і завдяки вашим успіхам Кривий Ріг дійсно є спортивним містом!»

12.09.2019, Спорт
Друкувати

У Кривому Розі до Дня фізичної культури і спорту мер Юрій Вілкул привітав спортсменів та ветеранів спортивного руху зі святом та вручив кращим міські нагороди.

Криворізькі спортсмени відомі далеко за межами України. «Завдяки вам Кривий Ріг по праву може називатися спортивним містом. Ми пишаємося нашими чемпіонами. Це - і жіночою гандбольною командою «Донецького юридичного інституту», яка є бронзовим призером чемпіонату України серед команд вищої ліги, і нашими юними хокеїстами, які стали призерами всеукраїнських змагань та переможцями й призерами міжнародних турнірів в Туреччині, Білорусії, Чехії. Ми підтримуємо їх, адже спортивні досягнення - це результат нелегких щоденних тренувань», - зазначив міський голова.

У Кривому Розі вже третій рік поспіль з міського бюджету виділяються кошти на виплату стипендій провідним спортсменам і тренерам. З ініціативи спортивної громадськості, яку підтримав мер Юрій Вілкул, на серпневій сесії були прийняті зміни до Положення про присвоєння щорічних стипендій для провідних спортсменів і тренерів. «Тепер стипендії будуть вручатися не лише за медалі, а й за участь в Олімпійських та Параолімпійських іграх. Адже ми розуміємо, завоювати ліцензію і потрапити в олімпійську збірну України - це вже велике досягнення»,- сказала директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Лавренко.

За підсумками виступу на міжнародних і всеукраїнських змаганнях у першому півріччі у жовтні будуть вручені сертифікати на отримання стипендій - 18 спортсменам і 10 тренерам на загальну суму 330 тис. грн.

Варто відзначити, що з кожним роком місто все більше виділяє коштів на підтримку фізкультури і спорту. Так, у цьому році на утримання спортивних шкіл, проведення різних спортивних заходів, на капітальні ремонти та реконструкції спортивних споруд в міському бюджеті передбачено майже 140 млн. грн.

«Ми працюємо так, щоб з кожним роком криворіжці мали все більше можливостей для повноцінних занять фізкультурою і спортом. Наша мета - залучити в спортивні зали, плавальні басейни, на стадіони, спортмайданчики якомога більшу кількість дітей, молоді, дорослого населення. І, головне, створити для цього необхідні умови», - підкреслив мер.

Довідково:

У Кривому Розі працює 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 90 клубів, в яких займаються спортом понад 30 тисяч криворіжців. За програмою мера Юрія Вілкула за останні п'ять років в Кривому Розі створено понад 120 нових спортивних майданчиків. У 2016 році спортивна база Кривого Рогу поповнилася 15 спортивними майданчиками: 6 з яких з унікальними тренажерами, 5-комплексних спорплощадок, майданчики для стрітболу, таїландського боксу, велоспорту і скелелазіння. Влітку 2017 року у Саксаганському районі встановлений спортивний майданчик за адресою вул. Генерала Радієвська, д.28.

0 коментарів

Останні записи в блогах