Юрій Вілкул: «Системно розвиваємо медичну галузь у Кривому Розі — модернізуємо лікувальні установи та підвищуємо рівень медичної допомоги»

06.10.2020, Медицина
Друкувати

У Кривому Розі після прийняття в кінці 2019 року містом лікарень з обласного підпорядкування, перебуваючи в якому вони відчували хронічне недофінансування, у низці медустанов місто почало ремонти і постачання нової техніки. Так, після капітального ремонту відкрилося травматологічне відділення міської лікарні №10. Ремонтні роботи проводилися за ініціативи міста у партнерстві з німецьким фондом фонду GIZ.

Вітаючи лікарів та криворіжців, з відкриттям травматологічного відділення, міський голова Юрій Вілкул підкреслив: «Ми системно розвиваємо медичну галузь у Кривому Розі  - модернізуємо лікувальні установи, підвищуємо рівень медичної допомоги, відкриваємо нові сучасні амбулаторії. Ми два тижні тому ввели в дію сучасне ангіографічне відділення в 9-й лікарні, цього тижня завершили реконструкцію приміщень у другій міськлікарні під ангіографічну систему та вже встановили ангіографічний комплекс. Наприкінці тижня відкриємо новий блок амбулаторії 5 Центру та ще одну нову амбулаторію на Інгульці. Крім того, у нас в роботі ще низка важливих медичних  проєктів, які на завершальному етапі. От і зараз відкриваємо після капітального ремонту травматологічне відділення нашої десятки, що безумовно, є одне з найкращих та найпотужніших у Кривому Розі».

У міській лікарні №10 минулого року проведено капітальний ремонт. Медичний заклад обслуговує майже 45 тисяч мешканців Довгинцівського району. У лікувальному закладі працює 39 лікарів 118 медсестер, які виконують всі медичні послуги.
За європейськими стандартами, за підтримки GIZ у відділенні відремонтована перев'язувальна, гіпсова, маніпуляційний кабінет, 8 палат, санвузли, ординаторська. Для поліпшення якості діагностики та лікування пацієнтів, травматологія отримала сучасне медичне обладнання з Німеччини. Також, за кошти міського бюджету та субвенції обласних депутатів від Кривого Рогу було закуплено 20 нових ліжок та інші меблі у палати та кабінети відділення.

«Я дуже вдячний керівництву міста, особисто міському голові Юрію Вілкулу, за щиру увагу та турботу про лікарню. На сьогодні актуальною проблемою, як медичного, так і соціально-економічного плану є така патологія, як перелам стегна у людей похилого віку. Зрозуміло, що після травм людина стає безпорадною, вона постійно потребує стороннього догляду. На тривалий час родичі вимушені іноді звільнятися з роботи, щоб забезпечити постійний догляд. Для правильного підходу до лікування цих хворих необхідно було таке базове відділення. Тепер ми його маємо. У нас працюють кваліфікаційні лікарі, які завдяки співпраці з німецькими колегами, мають можливість проходити стажування у клініці Німеччини. Ми досить добре оснащені технічно та інструментально», - сказав Володимир Семенів, директор міської лікарні №10.

У травматологічному відділені медичну допомогу пацієнтам надають 16 травматологів, 4 лікарі ортопеда-травматолога, які надають стаціонарну допомогу.

«Я впевнений, що медичний колектив відділення, що працює у нових сучасних умовах, зробить все можливе для надання якісної медичної допомоги криворіжцям»,- підкреслив міський голова Юрій Вілкул.
Довідково:

Міська лікарня №10 з 2010 року співпрацює з фахівцями Федеративної Республіки Німеччини. У 2016 році були укладені договори про співпрацю між лікарнею та Університетською клінікою міста Мінден. З метою забезпечення розвитку прямих зв’язків між лікувальними закладами було укладено Меморандум про співпрацю.

0 коментарів

Останні записи в блогах