Юрій Вілкул: «У Кривому Розі мешканці північної частини відтепер мають свій відремонтований басейн»

24.06.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі після капітального ремонту відкрили басейн дитячої спортивної школи №7.

Спортивний комплекс, до складу якого входить 25-метровий басейн, нещодавно було передано у комунальну власність міста. Враховуючи важливість об’єкту як для спортсменів так і всіх жителів Тернівського району, минулого літа розпочато капітальний ремонт самого басейну.

«У Кривому Розі мешканці північної частини відтепер мають свій відремонтований басейн. За дев’ять місяців проведена значна робота. Замінили системи опалення та вентиляції, оновили освітлення басейну, здійснили монтаж систем вентиляції та осушувачів повітря, провели всі внутрішні облицювальні роботи. Відтепер басейн відповідаєсучасним нормам якості. Це зможуть оцінити не тільки вихованці відділу плавання, а й  всі тернівчани»,- зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Відділення плавання ДЮСШ№7 розпочинає проведення навчально-тренувальних занять для 120 своїх вихованців. Тернівчани всіх вікових категорій також матимуть можливість відвідувати групи загальної фізичної підготовки.

«Заняття у басейні корисні для здоров'я. Плавання загартовує організм. Я всім своїм друзям раджу відвідувати басейн і ми з нетерпінням чекали на його відкриття після ремонту», - зазначив Богдан Пугачов, вихованець ДЮСШ №7.

Кривий Ріг – одне із небагатьох українських міст, в якому збережена мережа комунальних дитячо–юнацьких спортивних шкіл і кошти на підтримку цих закладів виділяються з міського бюджету. У рамках програми з розвитку фізичної культури та спорту на спортивну галузь у 2020 році передбачено більше 221 млн грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах