Юрій Вілкул: у Кривому Розі ведеться системна дезінфекція місць громадського користування

24.03.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі дезінфікують дитячі майданчики, зупиночні павільйони та прилеглі до них території, станції швидкісного трамвая, підземні переходи,   і, в першому місті України - під’їзди багатоквартирних будинків, ліфти. Це – доручення, надане мером Юрієм Вілкулом на оперативному штабі з ліквідації наслідків та поширення коронавірусу.

Відсьогодні в кожному  районі розпочалася регулярна дезінфекція доріг загального користування. Для знезараження використовується хлорний розчин, безпечний для людей, тварин і рослин. На міських маршрутних лініях працюватиме 14 одиниць спецтехніки із залученням структурних підрозділів ДСНС міста, щоб максимально якісно провести профілактичні дезінфекційні заходи.

За дорученням мера Юрія Вілкула управителі та ОСББ відсьогодні починають проводити дезінфекцію місць загального користування в багатоквартирних будинках і ліфтах.

«Оперативним штабом скоординована робота всіх служб у місцях масового перебування людей, щоб вже сьогодні ми змогли максимально використовувати всі засоби і заходи для якісної профілактики та дезінфекції доріг, вулиць, майданчиків  - всіх місць з найбільшим скупченням мешканців. Робимо все задля безпеки та  збереження здоров’я  людей», - підкреслив Юрій Вілкул.

Проводиться дезінфекція приміщень 4-х підземних станцій швидкісного трамвая, підземних переходів на 95 кварталі та площі Визволення.

Вже другий день проводиться дезінфекція зупиночних павільйонів громадського транспорту, дитячих ігрових та спортивних майданчиків у дворах. Мер підкреслив, що на час карантину перебування дорослих з дітьми на ігрових майданчиках категорично забороняється.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах