Юрій Вілкул: «Задля комфорту криворіжців продовжуємо розвивати комунальний транспорт, сім нових тролейбусів сьогодні вийшли на міські маршрути»

11.08.2020, Події
Друкувати

Кривий Ріг отримав ще 7 нових, комфортабельних тролейбусів у рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку. З 54 законтрактованих машин місто вже отримало 50. Нові машини електротранспорту сьогодні вийшли на лінії. Два тролейбуси працюватимуть на маршруті №3 «Вул. Дніпровське шосе (депо №2) – пл. Толстого», 5 – на маршруті №20 «Пл. Визволення - ст. Кривий Ріг-Головний».

Нові маршрути покращать транспортне сполучення північної частини міста з центральною його частиною та дозволять скоротити інтервал руху. Під час запуску нової техніки на міські маршрути міський голова Юрій Вілкул зазначив:

«Наше завдання - ефективно розвивати муніципальний транспорт, поліпшувати умови пасажирських перевезень, робити наше місто більш комфортним для мешканців та гостей. Для якісного надання транспортних послуг криворіжцям, ми подовжили тролейбусний маршрут №3 «Вул. Дніпровське шосе (депо №2) – ст. Рокувата» від станції Рокуватої до площі Толстого. Відсьогодні на маршруті будуть додатково працювати ще 2 нові тролейбуси, що скоротить інтервал між машинами до 15 хвилин, а з урахуванням маршруту №23 «Пл. Визволення – пл. Толстого» інтервал руху складатиме 7 хвилин. Крім того, салони нових тролейбусів більш зручні та комфортні для пасажирів та водіїв».

Також відсьогодні буде подовжено тролейбусний маршрут №14 «Вул. Заводська (КЗГО) – ст. ШТ «Електрозаводська» по вулиці Коломийцевській до ТОВ «Виробниче підприємство «Переробник», де знаходяться промислові підприємства міста. На цьому маршруті додатково працюватиме ще один тролейбус, що скоротить інтервал руху до 30 хвилин.

На тролейбусному маршруті №20 «Пл. Визволення – ст. Кривий Ріг-Головний» буде замінено 5 одиниць рухомого складу на нові тролейбуси з низькою підлогою, що створить більш комфортні умови для пасажирів. Усі отримані машини пристосовані для перевезення осіб з обмеженими можливостями, є економічними та більш зручними для пасажирів.

Для зручності пасажирів розроблено нові розклади руху, з якими можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах тролейбусів.

0 коментарів

Останні записи в блогах