Юрій Вілкул: «Зміцнюємо базу 2 міськлікарні та інших лікарень міста, аби криворіжці отримували якісні медичні послуги»

13.08.2020, Медицина
Друкувати

У Кривому Розі, навіть в умовах пандемії, не зупиняється програма розвитку медицини. У міській лікарні №2 завершується ремонт приміщення для встановлення сучасного ангіографа, здійснюється капітальний ремонт естакади та паралельно оновлюється медичне обладнання для хірургічного відділення.

Міський голова Юрій Вілкул під час робочої наради у другій міській лікарні проінспектував ремонтні роботи та вручив сучасний набір обладнання для проведення ендоскопічних оперативних втручань.

«Ми придбали для «тисячки» німецький пристрій, що дозволить хірургам надавати допомогу хворим на високому рівні у рідному місті, а не направляти їх в область. Також, ми завершуємо ремонт приміщення, де буде встановлено ангіограф. Ставлю завдання, щоб він розпочав працювати у вересні. Безумовно, створення кращих умов праці для лікарів та комфортні умови для відвідувачів – це один із головних пріоритетів міської влади», - зазначив Юрій Вілкул, міський голова.

Нагадаємо, що місто прийняло «тисячку» від області минулого року й відразу активно розпочало реалізовувати кілька будівельних проектів та оновлювати матеріальну базу закладу.

Техніка нового, сучасного покоління розширює можливості для лікування різних хвороб. Ангіограф можна застосовувати не тільки для призупинення інфаркту та інсульту, а й для проведення операцій з нейтралізації розвитку доброякісних пухлин на судинах головного мозку, серця, верхніх та нижніх кінцівок.

«Завдяки підтримці міста, ми отримали сучасне обладнання високого рівня відомої німецької фірми «Річард Вольф». Цей пристрій призначений для проведення ендоскопічних операцій, як говорять, це золотий стандарт хірургії. У нашої лікарні з’являться більші можливості для діагностування - не тільки наявності пухлини, а й встановлення її меж. Лікарі будуть проводити операції на органах грудної клітини, черевної порожнини та урогенітальної сфери. До того ж, ця апаратура дозволить проводити оперативне втручання менш травматично для пацієнта. Хворі після ендоскопічного втручання зможуть лікуватися амбулаторно, а не залишатися на стаціонарі», - сказав Сергій Аксентьєв, заступник головного лікаря з хірургічної допомоги другої міської лікарні.

Лікарі та науковий склад медичних кафедр 2 міськлікарні подякували меру міста за підтримку лікувальних закладів міста: «Медичні працівники лікувальних закладів та розташованих у місті кафедр Дніпропетровської медичної академії завжди відчували підтримку своєї діяльності з боку місцевої влади. Зараз, в умовах всесвітньої пандемії, ця підтримка є дуже важливою для кожного з нас».

Довідково:

У Кривому Розі для реалізації програми розвитку медицини в 2020 році було виділено більше 100 млн грн. До кінця року планується відкрити ще 3 нові амбулаторії по вул. Дружби, Миколаївське шосе та Тбіліській.

Триває капремонт чотириповерхового корпусу інфекційної лікарні, у другій та дев’ятій лікарні буде встановлено сучасні ангіографи. За період карантину лікувальні заклади міста отримали 40 апаратів штучної вентиляції легень.

Коштом міського бюджету купується медичне сучасне обладнання для поліклінік та стаціонарів міських лікарень. Нещодавно для поліклінічного відділення лікарні №5 придбали медичне обладнання, що відповідає сучасним вимогам - новий відеоендоскоп, апарати офтальмологічний та ультразвуковий.

0 коментарів

Останні записи в блогах