Ювілей криворізького підприємства

06.08.2014, Події
Друкувати

З нагоди славної дати - 80-річчя публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» біля пам'ятника першому директору металургійного комбінату «Криворіжсталь» Якову Вєсніку відбувся урочистий мітинг.

Керівники міста і підприємства, сивочолі ветерани металургійного велета, молодь поклали квіти до підніжжя монумента, вшанували світлу пам'ять талановитого керівника, якого, на превеликий жаль, знищив сталінський режим у сумні тридцяті роки минулого століття.

Щиро вітаючи присутніх на мітингу з ювілеєм, секретар міської ради Сергій Маляренко наголосив на тому, що меткомбінат і місто завжди пов'язували та пов'язують нерозривні узи дружби й ділового партнерства.

- От і цього року, в украй непрості, трагічні для нашої держави дні, адміністрація публічного товариства залишилася вірною своїм традиціям, соціальному зобов'язанню і виділила на потреби Кривого Рогу 15 мільйонів гривень, - сказав він. - Дякуючи, в тому числі, здобуткам «Криворіжсталі», наше місто-трудівник знають на всіх континентах Землі, ми тісно співпрацюємо з усім світом.

- Лише уявіть, скільки сотень тисяч, а точніше сказати — мільйонів криворіжців, пов'язали свою долю з підприємством за 80 років роботи металургійного велета! - додає ветеран виробництва, Герой Соціалістичної Праці А. Сторожук. - Ще на заводі свого часу було закладено чудові традиції самовідданої колективної праці, і їх треба не лише зберегти, а й примножувати. Це наш ветеранський наказ молодому поколінню металургів і гірників.

Приємно було чути і запевнення нинішніх керівників «АМКР», що, відповідно до затвердженої програми, наступні 5 років будуть визначальними для комбінату, в нього буде вкладено мільйони і мільйони доларів для модернізації виробничих цехів, впровадження новітніх технологій, що значно поліпшить екологію міста.

Будемо сподіватися, що так і станеться, а поки: «З ювілеєм, шановні металурги та гірники. І нових вам злетів у праці!»

 

Микола Крамаренко, "Червоний гірник". Фото Станіслава Лебедінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах