Ю.Вілкул: "Медики міста ретельно та за алгоритмами відпрацьовують всі випадки підозри на COVID19"

26.03.2020, Події
Друкувати

Епідситуація в місті стабільна, кількість викликів не зростає. За добу, по швидкій допомозі був 401 виклик. Серед них 50 чоловік з ОРВІ. Пневмоній виявлено – 7.

В інфекційній лікарні на даний час перебуває кілька пацієнтів. У однієї жінки в київській лабораторії підтвердили ковід 19. Вона контактувала з хворою донькою, яка мешкає в Києві. Жінка зараз лікується в інфекційній лікарні, її стан не важкий. Вчора медики відпрацювали схему дій. По вулиці, де мешкає жіна проведено дезінфекцію. Родина жінки, а це 5 чоловік, знаходится на самоізоляції, під наглядом медиків. Симптомів захворювання більше ні у кого нема. Членам родини зроблено швидкі тести, вони негативні, всі вони будуть знаходитись на самоізоляції 14 днів. По завершенню карантина, їм знову буде зроблено тести. Крім того, аналіз крові направлено на дослідження для підтвердження, або спростування діагнозу.

В інфекційній лікарні також знаходиться чоловік з двосторонньою швидкоплинною пневмонією. Він мав контакт з людиною, що прибула з Польщі. Це чоловік з Жовтих Вод. Він в реанімації. Стан середньої тяжкості стабільний. Швидкий тест показав негативний результат на короновірус, результати аналізів, направлених до лабораторного центру чекаємо.

Ще є дівчина, вона потрапила у лікарню з признаками менінгіту, але виявилось, що в неї був контакт з батьком, який приїхав з Єгипту. Чоловік зараз на самоізоляції, дівчинку обстежили, швидкі тести негативні.

У місті відпрацювали усі профілактичні заходи, всю лікувальну базу приведено в бойову готовність.

0 коментарів

Останні записи в блогах