З 22 січня комунальний транспорт Кривого Рогу переходить на автоматизовану систему обліку оплати за проїзд

20.01.2020, Події
Друкувати

Електронні ресурси для зручності та комфорту жителів: у Кривому Розі, за завданням мера Юрія Вілкула, продовжується системна робота з впровадження електронного квитка.

З 22 січня муніципальний транспорт – тролейбуси, трамваї, автобуси 100% переходять на автоматизовану систему обліку оплати за проїзд.

Директор КП «Центр електронних платежів» Євген Кривенко пояснив: «Тепер пасажир, заходячи до салону транспортного засобу, передаватиме кондуктору за вибором - готівку, або картку (поки що банківську), і той з допомогою терміналу (валідатора) видасть відповідний квиток із зазначенням дати, часу здійснення валідацїі, номеру транспортного засобу та номеру маршруту. Кожну таку операцію можна відстежувати в системі, це допоможе вийти на фактичний облік коштів по перевезенням, сформувати звітність по кожному маршруту, транспортному засобу, по кожному кондуктору - яку він здав виручку, проводити облік пільгових категорій пасажирів».

На разі, комунальні підприємства «Міський тролейбус» та «Швидкісний трамвай» забезпечені терміналами, проводиться стажування працівників і у середу, 22 січня оплата за проїзд у трамваях, тролейбусах та автобусах вже здійснюватиметься виключно з допомогою валідаторів.

Нагадаємо, що  з 1 січня 2020 у Кривому Розі проїзд у муніципальному транспорті, за ініціативи мера Юрія Вілкула, для школярів, учнів ПТУ та студентів вишів -безкоштовний.

Наступним кроком у підвищенні якості пасажирських перевезень буде оплата за проїзд карткою криворіжця або спеціальною транспортною карткою.

0 коментарів

Останні записи в блогах