З турботою про людей: у лютому більше 15 тисяч криворіжців отримають допомогу з міського бюджету

20.02.2020, Події
Друкувати

За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2020 році тим або іншим видом соціальної підтримки буде охоплений кожен третій криворіжець. На лютневому засіданні виконкому підтримані 29 соціальних проєктів-рішень. Як завжди, місто підтримує учасників бойових дій, чорнобильців, малозабезпечені родини, мешканців з обмеженими можливостями та дітей, які потребують лікування.


Директор департаменту соціальної політики Інеса Благун доповіла: «Сьомий рік у Кривому Розі діє комплексна Програма соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей. За цей час з міського бюджету спрямовано 166 млн грн. На 2020 рік передбачено 52 млн 984 тис грн.
У лютому одноразову матеріальну допомогу отримають 1000 учасників бойових дій на загальну суму 5 млн грн; 203 сім’ї та 82 дитини загиблих (померлих), перебуваючих у полоні або зниклих безвісти воїнів отримають щомісячну допомогу у розмірі прожиткового мінімуму. 167 бійцям з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС нададуть щомісячну допомогу».


Продовжується виплата одноразової матеріальної допомоги містянам у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування чи поховання рідних.
«За підготовленим проєктом рішення у лютому допомогу з міського бюджету отримають 404 криворіжця на загальну суму 1,2 млн грн, переважна кількість з яких, а саме 249 чоловік - на лікування. У січні таку допомогу отримали 504 криворіжця на загальну суму 1,5 млн грн», - зазначила Благун.


Місто турбується про ветеранів і щороку до Дня визволення Кривого Рогу з міського бюджету надається матеріальна допомога визволителям. «На превеликий жаль йдуть з життя наші захисники. Сьогодні у місті лише один визволитель, учасниця бойових дій в роки Другої світової війни, фронтова медична сестра, ветеран праці Валентина Іванівна Погорілова», - сказала І. Благун.


За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2020 році тим або іншим видом соціальної підтримки буде охоплений кожен третій криворіжець. На це у міському бюджеті заплановано 700 млн грн. Муніципальна комплексна програма соціального захисту над розробкою якої працювало багато спеціалістів, охоплює різні категорії мешканців. Це - і багатодітні сім’ї, і сім’ї учасників АТО, афганці, чорнобильці, школярі та багато інших.

0 коментарів

Останні записи в блогах