З Україною в серці бажають жити юні криворіжці

12.08.2013, Культура
Друкувати

На базі Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях»  створено експозицію  робіт декоративно-ужиткового та образотворчого напрямків.

У рамках виставки представлено роботи творчо обдарованих дітей – переможців міських, обласних та всеукраїнських конкурсів дитячої творчості: Романа Голубова (гурток «Декор», керівник Пігарєва Г.І.),  Марії Плотнікової  (гурток «Мальви», керівник Юрченко Л.М.) та володарки першої премії обласного конкурсу «Обдарована дитина – надія України»  Юлії Коношенко (зразковий художній колектив студія образотворчих мистецтв «Творча майстерня», керівник  Сєднєва С.А.).

До Дня творчості в  гуртках,  на базі позашкільних навчальних закладів, а саме: Центру спорту дітей, юнацтва та молоді «Олімп», Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді  «Мандрівник», Станції юних техніків, Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях» - з вихованцями було проведено цикл конкурсів, розважальних програм, майстер-класів, що спрямовані на розвиток уяви та креативних здібностей дітей, активізацію у них творчої наснаги для обміну ідеями та планами. Цей захід став сходинкою на шляху до ІІ етапу марафону дитячої творчості «З Україною в серці». 

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах