За результатами комплексної перевірки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області діюча система цивільного захисту Кривого Рогу - найкраща в області

07.08.2019, Події
Друкувати

У переліку заходів, що перевірялись – цивільний захист, техногенна і пожежна безпека. Фахівці Головного управління працювали у Кривому Розі 5 днів – з 29 липня по 2 серпня. Ретельно перевіряли управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Криворізької міської ради та, спеціалізовані служби цивільного захисту, які створені на базі управлінь та департаментів виконкому Криворізької міської ради.

А це і департаменти соціальної політики, розвитку інфраструктури міста, управління економіки, розвитку підприємництва, капітального будівництва, охорони здоров’я. На базі транспортного відділу діє дві служби: оповіщення та зв’язку і транспортного забезпечення. Крім матеріального забезпечення, серйозна увага була приділена здійсненню організаційних заходів і відпрацюванню відповідної документації, - сказав заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Політаєв.

На підсумковому засіданні ланки єдиної Державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області у Кривому Розі заступник голови комісії-начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області полковник Анатолій Сугак зазначив: «У Кривому Розі дійсно приділяється величезна увага такому життєво важливому питанню як цивільний захист, організації ефективної роботи з профілактики та ліквідації надзвичайних ситуацій. У цьому Кривий Ріг - найкращий на Дніпропетровщині і є гарним прикладом для інших міст».

0 коментарів

Останні записи в блогах