Запрошуємо: 19 січня — розіграш подарунків від газети «Червоний гірник»

15.01.2018, Події
Друкувати

Завершилась передплатна кампанія на 2018 рік. Як ми обіцяли, на тих, хто залишився вірним газеті та передплатив «Червоний гірник», чекатимуть приємні подарунки. Розіграш відбудеться у п’ятницю, 19 січня. Початок — о 15:00.

Нагадаємо, аби взяти участь у розіграші, потрібно не лише передплатити газету на термін не менше ніж 6 місяців або на весь 2018 рік, але й надіслати або принести особисто в редакцію копію передплатного абонемента. Прийом абонементів здійснюється до 16 січня, включно. Водночас, тим, хто передплатив «Червоний гірник» безпосередньо в редакції, хвилюватись не варто — вони автоматично стають учасниками розіграшу, якщо, звичайно, передплатили видання на весь рік або не менше ніж піврічний термін. Відтак, 19 січня стануть відомими щасливі власники подарунків від «ЧГ» - плазмового телевізора та пилососа.

Разом з тим, запрошуємо всіх тих, хто отримуватиме газету у 2018 році, особисто взяти участь у розіграші, який відбудеться в приміщенні редакції у п’ятницю 19 січня о 15:00. Обіцяємо, ви не пожалкуєте. Адже серед тих передплатників, хто візьме участь у розіграші, буде проведено додатковий розіграш. На кону — цифровий тюнер Т2. Крім того, на присутніх чекатимуть інші приємні подарунки.

Приходьте, чекаємо на вас, шановні передплатники!

0 коментарів

Останні записи в блогах