Зарічний міст у Кривому Розі

26.02.2015, Комуналка
Друкувати

У нашій газеті вже розповідалось про аварійну ситуацію на мосту №7, що поєднує Зарічний та Рибасове. Нагадаємо, що на ньому трапився обвал лівого укосу внаслідок крадіжки мостових металоконструкцій, що сталася влітку минулого року.

Також раніше ми сповіщали, що в середині лютого має відбутись тендер на роботи з відновлення мосту.

- 18 лютого відбулось розкриття пропозицій від учасників, які взяли участь у тендері на право проведення капітального ремонту мосту №7, - розповідає начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександр Катриченко. – Участь у тендері взяли три юридичні особи, а переможцем було визнано ТзОВ «Придніпров’я». Нині згідно з порядком триває процес укладення угоди з переможцем задля виконання ним робіт по тому проекту, який був складений раніше і котрий вже пройшов відповідну експертизу.

Раніше оголошені терміни проведення ремонту на цьому мосту були враховані при проведенні тендеру. Підготовчу роботу на мосту №7 уже здійснено за допомогою залучених нами підприємств. Це досить трудомістка робота, що займає чимало часу і сил. Але наразі вона виконана, тому вже можна переходити безпосередньо до основної роботи з капітального ремонту.

Це підприємство вже виконувало, та й нині продовжує виконувати роботи з поточного ремонту криворізьких мостів та шляхопроводів. Воно нам добре відоме, має високі якісні показники, всі необхідні дозвільні документи і ліцензії на проведення таких робіт. Тому, гадаю, воно вчасно і з високою якістю впорається з дорученим обсягом. Аби вже у травні рух по мосту №7 був повністю відновлений.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Андрій Трубіцин

 

0 коментарів

Останні записи в блогах