Заслужені діячі мистецтв Украіни: Кривий Ріг під керівництвом мера Юрія Вілкула став центром розквіту культури та духовності - тому підтримуємо його націлену в майбутнє програму розвитку міста

06.11.2020, Події
Друкувати

У місті повністю збережена мережа закладів культури. Крім того, до комунальної власності прийнято 4 Палаци культури: «Північний», «Центральний», «Інгулець» «Південний», від яких відмовилися приватні підприємства групи «Метінвест». Більше 2 тисяч учасників творчих колективів цих закладів мають змогу продовжувати творчу діяльність.

Народний артист Украіни Володимир Полубоярцев зауважив: «Ми по–справжньому щиро вдячні Юрію Григоровичу за турботу, спрямовану у тому числе і на збереження кадрового потенціалу. Сьогодні 2,5 тисячі працівників стверджують авторитет Кривбасу у культурному просторі держави. Колектив академічного театру Шевченка вдячний за наш прекрасний театр. Він отримав друге життя після капітального ремонту, для акторів створені достойні умови для репетицій та роботи. Це гідно поваги!».

У Кривому Розі діють три професійні театри, творчість яких відповідає рівню кращих театрів країни. У 2012 році Криворізький міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка та Криворізький міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» отримали високі звання «академічний». За останні роки значно покращилася їх матеріально-технічна база: проведено реконструкцію будівель, облаштовано малі сцени, придбано універсальне обладнання – світлодіодні екрани, сучасну музичну апаратуру.

За останні 10 років на поліпшення матеріально-технічної бази, проведення капітальних ремонтів закладів культури виділено близько 150 млн грн. Варто зазначити, що кожного року понад 60 юних обдарувань за творчі досягнення отримують відзнаки міського голови та грошові премії.

Заслужені діячі мистецтв Украіни та працівники культури Украіни подякували меру за розвиток культури у Кривому Розі та висловили підтримку його программи. Раніше свою підтримку та щиру подяку міському голові Юрію Вілкулу висловили міська організація ветеранів, заслужені лікарі України, криворізькі підприємці, Український союз промисловців та підприємців, спортивні федераціі міста.

0 коментарів

Останні записи в блогах