Заступник мера: «Придбання матеріалів, оплата підрядникам і виконання ними ремонтних робіт у будинках, які постраждали від природної стихії, взяв на себе міський бюджет»

16.09.2019, Події
Друкувати

Надзвичайна подія, що трапилася у Кривому Розі 2 липня, завдала серйозної шкоди місту та людям. Постраждало більше 1000 житлових будинків, повалено та зламано понад 3500 дерев та зелених насаджень.

Заступник міського голови Олександр Катриченко підкреслив: «Ми продовжуємо ліквідовувати наслідки надзвичайної події, яка сталася у липні. Внаслідок буревію збитків зазнали більше 1000 житлових будинків. Як багатоквартирних так і приватний сектор. На разі, близько по 700 адресам відремонтована покрівля і завершений благоустрій біля будинків, які постраждали від буревію. Мова йде про прибирання зламаних дерев та інших зелених насаджень».

По будинкам приватної забудови питання було вирішено практично протягом місяця. Мешканцям видавали або ж будматеріали з міського матеріального резерву або ж надавалась матеріальна допомога з бюджету. «Зараз працюємо по багатоквартирним будинкам. І тут достатньо роботи! Тільки протягом минулого тижня понад півтори тисячі листів шиферу отримали і роздали безкоштовно управителям, щоб за результатами ліквідації наслідків надзвичайної події жоден управитель не виставив ці кошти за проведений ремонт у будинках самим мешканцям. Придбання матеріалів, оплата підрядникам і виконання ними ремонтних робіт у будинках, які постраждали від природної стихії, взяв на себе міський бюджет! Тому, ми сподіваємося, що до кінця осені будуть відремонтовані всі покрівлі та наведений лад на територіях, яким стихія завдала шкоди», - зазначив О. Катриченко.

За підрахунками, буревій завдав Кривому Рогу збитків на суму понад 65 млн. грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах