Завдяки конкурсу «Громадський бюджет», в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов №71 з'явився центр «Step Ahead»

22.10.2019, Події
Друкувати

У Кривому Розі продовжують впроваджувати проекти, які стали переможцями конкурсу «Громадський бюджет -2019» (далі ГБ). У лідерах – освітні заклади. Завдяки перемозі у конкурсі спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №71 отримала новий інноваційний центр з вивчення англійської мови «Step Ahead».

«Із кожним роком у Кривому Розі кількість учасників конкурсу «Громадський бюджет» зростає. У цьому році у «ГБ-2020» з 124 заявок до голосування були допущені 111 проектів. Збільшилась активність молоді міста, адже із загальної кількості зареєстрованих авторів проектів, майже 50% ~ це автори віком від 18 до 35 років!», - підкреслив радник міського голови Костянтин Павлов.

Разом з тим, у місті триває реалізація проектів-переможців «ГБ -2019». Один із таких проект-переможець інноваційний центр з вивчення англійської мови «Step Ahead», що запрацював у криворізькій спеціалізованій школі №71. Завдяки конкурсу вчителі тепер мають можливість застосовувати сучасні інноваційні технології викладання англійської мови і це допоможе краще мотивувати учнів до вивчення іноземної мови.

У рамках проекту капітально відремонтовано 5 класних кімнат, які стали сучасними кабінетами англійської мови. Кожен оснащений мультимедійними дошками, проекторами, ноутбуками, акустичними системами, новими комфортними сучасними меблями. Щодня 560 учнів матимуть можливість користуватися сучасними технічними засобами.

«Ми вдячні місту за підтримку наших ідей. Учні, їхні батьки, педагоги активно беруть участь у створенні інноваційного центру «Step Ahead». Наш центр стане ключем до інформаційного простору, який дозволить долучити більшу кількість учнів до сучасного навчального процесу. А саме: щодня в одному кабінеті англійської мови проводиться 7 уроків, середня наповнюваність кабінетів – 16 хлопців та дівчат. Таким чином, за один навчальний день у кабінеті матимуть змогу навчатися 112 школярів», - сказала Тетяна Дергачова, співавтор проекту, вчитель англійської мови.
Проявити свою активність й підтримати конкурсантів криворіжці зможуть з 21 жовтня по 1 листопада включно. Саме у цей період буде тривати голосування за проекти конкурсу «ГБ-2020».

0 коментарів

Останні записи в блогах