Завдяки розміщеним прямим посиланням, криворіжці можуть отримати онлайн 130 адмінпослуг

05.12.2019, Події
Друкувати

Діджиталізація в дії: 4 грудня у виконкомі міськради під головуванням мера Юрія Вілкула відбулася конференція «Електронні сервіси на службі криворіжців». Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування та державних органів, керівники комунальних, державних та приватних підприємств, науковці, студенти, підприємці – айтішники.

Окреслюючи завдання форуму, міський голова підкреслив: «Ми маємо на меті ще раз переглянути зміст наших електронних сервісів, підприємств, організацій та установ і можливості їх синхронізації з державними е-сервісами. Навчити людей користуватися цифровими зручностями, а також залучати молодь та науковців до IT- стартапів».

Учасників заходу, серед яких були громадські організації, місцеві ЗМІ просто та доступно познайомили з роботою Криворізького ресурсного центру. Це був перший в Україні пілотний проєкт, на разі в центрі створено 176 ресурсів та розміщено інформацію майже 17 тисяч об’єктів.

Унікальним є досвід Криворізького центру адмінпослуг «Віза». Протягом останніх трьох років тут реалізовано немало успішних проєктів з діджиталізації. Влада Гончар, керівник проєкту «Ваша діджитал Віза» сказала: «Без перебільшення можна стверджувати, що Кривий Ріг є драйвером реформи адмінпослуг в Україні зі стратегічними пріоритетами, спрямованими на забезпечення доступності та стандартів якості. Зокрема, цифрової трансформації процесу надання послуг».

Міський голова наголосив, що у наступному році запрацює новий електронний сервіс «Соціальна картка криворіжця». Директор департаменту соціальної політики Інеса Благун зазначила: «На сьогодні, затверджені необхідні документи для запровадження «карти криворіжця». Ведеться прийом громадян пільгової категорії в районних управліннях соціального захисту, а для школярів, які з наступного року будуть користуватися пільговим проїздом, прийом документів оформлюється в закладах освіти. У місті придбано програмне забезпечення і проводиться робота щодо заповнення електронного реєстру отримувачів карток».

Активно впроваджують цифрові технології криворізькі заклади охорони здоров’я. Центри первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу одні з перших в Україні заключили договір з Національною службою здоров’я України та почали отримувати фінансування з агенції, що дозволило місту розвинути впровадження SMART технологій у медичній галузі.

У закладах первинної ланки впроваджено медичну інформаційну систему “МедЕйр”. Системний продукт дозволяє підтримувати зв'язки між пацієнтом, закладами охорони здоров'я та НСЗУ, у рамках єдиної державної програми E-Heаlth. Вже зараз у співпраці з центром адміністративних послуг «Віза» надаються адміністративні послуги «одним пакетом», за життєвою ситуацією та «Народження дитини». Найближчим часом на базі Криворізького перинатального центру розпочнеться впровадження проєкту «Є - малятко».

0 коментарів

Останні записи в блогах