Завдяки співпраці з ЄБРР у 44 освітніх закладах Кривого Рогу будуть впроваджені заходи з енергоефективності

12.02.2020, Комуналка
Друкувати

У Кривому Розі в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку відбулося засідання керуючого комітету з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі».

Проєкт стартує у 2020 році і триватиме до 2022 року. Кривий Ріг - третє місто в Україні (Дніпро, Кременчуг) , що працює з ЄБРР в напрямку енергоефективності.

На нараді обговорювалися організаційні питання, а також підписаний Статут проєкту.

Міський голова Юрій Вілкул зазначив: «Місто активно працює над впровадженням енергозберігаючих заходів, спрямованих на зменшення споживання енергії та скорочення викидів СО2. Ми очікуємо економію теплової енергії близько 40 %, електроенергії – 5 %. Це - дуже хороші показники, адже це результат не на один рік. Крім того, завдяки впровадженню енергоефективних заходів будуть покращені умови навчання та виховання для понад 26 000 учнів у школах та малюків у дитячих садках».

Загалом, до проєкту включено 44 освітні заклади: 27 шкіл та 17 дитячих садків. На першому етапі модернізації у 17 дитячих садочках та 5 школах заплановано утеплення огороджуючих конструкцій будівель, заміну вікон та дверей на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням теплоносія. На другому етапі у 22 школах встановлять індивідуальні теплові пункти з погодним регулюванням теплоносія, замінять старі дерев'яні вікна та двері.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року підписаний кредитний договір між КП «Криворіжтепломережа», Криворізькою міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку про інвестування в проєкти з енергоефективності по 44 освітніх закладах.

0 коментарів

Останні записи в блогах