Завдяки «тривожній» кнопці криворізькі поліцейські стали на заваді зухвалій крадіжці

Друкувати

Продавщиця натиснула кнопку термінового виклику поліції, і за лічені хвилини чоловік, який вдався до втечі з місця злочину, був затриманий нарядом Криворізького міського відділу поліції охорони.

Випадок стався прямо серед білого дня – а саме о 15 годині. Зухвалості інциденту додало те, що крамниця, обрана шахраєм, знаходиться у самісінькому центрі міста на так званій «червоній лінії».

Схоже, зловмисник непогано вивчив нюанси роботи обраної для здійснення злочину торговельної точки, адже саме в цей час сюди, як правило, навідуються постачальники краму.

Удаючи з себе покупця, чоловік, як водиться, замовив в одному з відділів товар, який треба виносити з підсобки. Коли ж продавщиця пішла за ним, шахрай скористався нагодою, поспіхом запхнув до своєї сумки найдорожчі товари й бігцем попрямував на вихід.

Молодик вже був майже біля вхідних дверей крамниці, коли продавчиня, що повернулася, побачила пропажу й звела репет. Добре, що її колега не розгубилася і одразу натиснула кнопку тривожної сигналізації.

Наряд групи швидкого реагування, що отримав сигнал, знаходився на відстані кількох десятків метрів від місця події, тому злодій навіть не встиг далеко відбігти від магазину, як був затриманий полісменами охорони.

При проведенні попереднього огляду його речей було вилучено товару на суму близько 700 гривень.

На місце злочину нарядом ГШР було викликано слідчо-оперативну групу Центрально-Міського райвідділу поліції. Після проведення слідчих дій зловмисник, а ним виявився ніде не працюючий місцевий житель 1978 року народження, був доставлений у місцевий відділок поліції.

Що саме спонукало чоловіка на скоєння злочину, наразі з’ясовують правоохоронці. Достеменно відомо, що у відношенні до крадія ведеться досудове слідство за ст. 185 КК України, що передбачає покарання аж до трьох років позбавлення волі.

Прес-служба Криворізького МВ УПО у Дніпропетровській області

0 коментарів

Останні записи в блогах