Завтра стартує дитячий "ШELTER+"

12.10.2012, Освіта
Друкувати

КГЦ ШELTER+ стане першою організацією в Україні, яка отримає грант від поважного французького фонду «Ашан для молоді».  Першою ластівкою в цій співпраці стане "Дитячий ШELTER+", який стартує в суботу. 

Вже 7 років культурно-громадський центр ШELTER+ впроваджує постійно діючу програму для дітей 6-12 років. 

Цього навчального року програма проходитиме під назвою «Яскравий сезон Дитячого ШELTER+» і кожної суботи планує приймати близько 150 дітей. Кожен маленький учасник зможе обрати 2 сектори з цікавого набору: «Умка» (англійська мова, компютери), «Шустрік» (рухливі ігри, аеробіка), «Очумєлкі» (малювання, поробки), «Витворялки» (танці, музика, театр), «Думка» (експерименти, розвиваючі ігри).

В перерві між секторами на всіх чекає смачне частування, а потім усі разом, веселим натовпом, діти рушатимуть на шоу, де на них чекатиме театралізований серіал, незвичайні ігри, веселі пісні, мультики на великому екрані.

 – Ми прагнемо задовольняти потреби дітей, давати те, що, можливо, не додають їм вдома чи в школі: можливість випробовувати себе у різних видах діяльності і при цьому не боятися помилок та засудження, надавати їм право вибору та нести за це відповідальність, і взагалі, можливо, чи не вперше відчути себе самостійною та вартою поваги особистістю, - розповідає керівник проекту Лєся Романча.

Більше того, цього року відбулася непересічна для ШELTER+ подія.

– Представники фундації «Ашан для молоді» звернулися до нас і запропонували нам співпрацю, - розповідає один з засновників центру Юлій Морозов. – Це є дуже незвично для нас, адже зазвичай ми йдемо до людей, які мають певні фінансові можливості, і просимо їх підтримати наші ініціативи. Тут спрацював по-справжньому європейській підхід, адже цей фонд створено саме для того, аби підтримувати молодих людей в містах, де працює компанія «Ашан». Цього року фонд почав діяти в Україні, і сьогодні ми з гордістю можемо заявити про це, що саме наш проект першим було обрано для підтримки.

Представник фонду в Україні Катерина Нечет зазначає, що , фундація "Ашан для молоді" є некомерційною організацією. На рівні Групи Ашан, що представлена у 12 країнах світу, фундація створена, щоб допомагати магазинам компанії підтримувати проекти, пов'язані з молоддю, особливо підтримуючи ту молодь, що сьогодні має певні труднощі.

Співпраця КГЦ ШELTER+ та фундації «Ашан для молоді» не обмежуватиметься лише фінансовою допомогою, яку отримає «Дитячий ШELTER+». Сьогодні обговорюються різні варіанти співпраці, скажімо, залучення працівників компанії «Ашан» до волонтерської роботи з дітьми, чи відвідини маленькими клієнтами «Дитячого ШELTER+» об’єктів «Ашану». 

Теги: Шелтер  діти 
0 коментарів

Останні записи в блогах