Завтра у Кривому Розі вперше виступить дніпропетровський плейбек-театр

09.11.2012, Культура
Друкувати

Перфоменс "СУСІДСЬКІ ІСТОРІЇ" від дніпропетровського плейбек-театру "Сусіди" відбудеться цієї суботи, 10 листопада у КГЦ ШELTER+.

Плейбек-театр - це хоч і не зовсім театр у звичному розумінні цього слова, та  все ж тут є глядачі і актори.

Правда, іноді вони міняються місцями .Сутність плейбек-театру (англ. playback – «програти назад») полягає в тому, що хтось із глядачів виходить на сцену і розповідає подію (або сон, відчуття, фантазію тощо) зі свого життя, а актори її тут же спонтанно розігрують, імпровізуючи і розкриваючи естетичну суть історії. Особиста історія незнайомця оживає так, що ми стаємо ближчими один одному, а це є дуже важливим в наше століття окремості і сепарації.

Як пише Джо Салас, акторка першу трупи Плейбек-театру: «Основна ідея дуже проста. Ми говоримо, що ваше життя - підходящий об'єкт для мистецтва, що іншим ваша історія може бути цікавою, вони можуть чогось навчитися, просунутися вперед завдяки їй».

Отже, КГЦ ШELTER+ запрошує пережити нові емоції і доторкнутися до незвичного  явища плейбек-театру. Гостями будуть  перший в Дніпропетровську плейбек-театр «Сусіди» і його директор Роман Кандибур,організатор фестивалів «Сяйво» і «Двара» а також співзасновник руху «Етнодрайв». Коштує такий перфоменс 25 грн., а для студентів та школярів - 20 грн.

Теги: театр  ШELTER+ 
0 коментарів

Останні записи в блогах