Жовтневий район Кривого Рогу не байдикує

20.08.2013, Події
Друкувати

Жовтневий район заздалегідь розпочав підготовку до святкування Дня Державного прапора та 22-ї річниці Незалежності України.

Незважаючи на немалу кількість промислових підприємств, район є одним із найзеленіших та привабливих у нашому місті: загальна площа зелених насаджень складає понад 400 гектарів (це три парки, дванадцять скверів та понад шістдесят куточків відпочинку). Були проведені роботи з благоустрою до міського огляду-конкурсу: з цього приводу представлено 30 кращих об’єктів, впорядковані території районного парку.

Відтак, тут можна не тільки відпочивати, але й помилуватися красою зелених насаджень, природою. Лише цьогоріч додатково створено спортивні майданчики на базі загальноосвітньої школи №112 (всього таких майданчиків встановлено 14).

Серпневі дні увінчались цілою низкою культурно-масових, патріотичних та спортивних заходів. Вже щорічними стали виставки, експозиції народних митців, аматорів декоративно-прикладного мистецтва в бібліотеках району, шкільних музеях, які проводились під гаслом «Два кольори мої, два кольори…». Протягом серпня тривав конкурс малюнків, плакатів за тематикою «Любіть Україну» в клубах школярів та позашкільних закладах, які приваблювали своїм розмаїттям. 

З багатою фольклорною спадщиною Криворіжжя та України молодь могла ознайомитись у районних бібліотеках. Літературні дайджести, виставки-вернісажі, подорожі у минуле стали регулярними у справі збереження та відродження духовності та патріотизму. І це відрадно.

Віталій Ткачук,  "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах