Жовтневу субсидію оформлюють у листопаді

04.11.2014, Комуналка
Друкувати

Районні управління праці та соціального захисту населення виконкомів райрад продовжують прийом городян, які бажають отримати субсидію.

Причому цей вид адресної державної допомоги на відміну від компенсації збільшення вартості житлово-комунальних тарифів оформлюється не з моменту звернення, а нині - з часу початку опалювального сезону. Таким чином, якщо заява на одержання субсидії надійшла навіть у листопаді, то допомога буде оформлена з жовтня.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення виконкому міськради, такою можливістю скористалося понад десять тисяч криворізьких сімей, котрі вже оформили субсидію. Ще більше криворіжців отримали талончик на прийом до фахівця з оформлення, щоб у подальшому користатися законною можливістю відчутно економити на житлово-комунальних платежах. На думку фахівців, загалом на цей вид державної допомоги мають право претендувати близько п’ятдесяти тисяч родин нашого міста, для прийому яких і задля унеможливлення створення черг з якими створено всі необхідні умови. Зокрема, це згадуваний талончик на прийом, який людина замовляє по телефону або при особистому відвідуванні управління соцзахисту на зручний для себе день і час.

У районних управліннях праці та соціального захисту населення діють прямі телефонні гарячі лінії, за якими можна отримати консультацію щодо порядку призначення субсидії чи замовити згадуваний талон на прийом до фахівця. Це:

Дзержинський район – 92-81-40;

Довгинцівський район – 71-44-19;

Жовтневий район – 406-00-80;

Інгулецький район – 21-39-03, 22-31-45;

Саксаганський район – 64-43-83;

Тернівський район – 38-02-60;

Центрально-Міський район – 90-08-26.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах