Житло для учасників АТО: у Кривому Розі понад 70 бійців отримають квартири

17.06.2020, Події
Друкувати

Кривий Ріг продовжує допомагати землякам, які виконують військовий обов’язок. У рамках міжгалузевої комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та ООС,  розпочалася реалізація  ще одного важливого напрямку:  вирішення житлового питання для воїнів. 

На червневому засіданні виконкому затверджено Порядок надання грошової компенсації  на забезпечення житлом.

Міський голова Юрій Вілкул сказав: «Дуже важливе питання. І ми відповідально та ґрунтовно підійшли до нього. Необхідно відпрацьовувати по кожному претенденту   індивідуально, щоб ті, хто найбільше потребує житло, його отримали. Усе буде максимально прозоро!»   

На придбання  житла для учасників АТО Кривому Рогу було виділено субвенцію в розмірі 30 млн грн. Для вирішення  організаційних питань,  переліку необхідних документів  та кількості тих, хто в першу чергу має право на отримання житла, розпорядженням міського голови Юрія Вілкула створено тимчасову   робочу групу з питань розгляду документів про надання грошової компенсації учасникам антитерористичної операції. До її складу ввійшли працівники структурних підрозділів виконкому, учасники АТО, ООС,  громадські  організації, депутати.

У  Кривому Розі  в черзі на поліпшення житлових умов перебуває 367 учасників  бойових дій,  22 учасники АТО, які відносяться до осіб з інвалідністю 3 групи внаслідок  війни. 

У місті більше шести років  працює міжгалузева комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО, ООС. На її реалізацію у 2020 році передбачено більше 52 млн грн. Мова йде про одноразові та щомісячні  виплати бійцям та  родинам  загиблих  воїнів та тих, що пропали безвісти, безкоштовне харчування  дітей учасників АТО,  відвідування гуртків, надання медичної допомоги. 

Теги: Вилкул  АТО  жилье 
0 коментарів

Останні записи в блогах