Змагались криворізькі винахідники

11.04.2014, Освіта
Друкувати

Серед любителів почитати є чимало прихильників фантастики. І хто з нас не уявляв, яким буде майбутнє?

А молоді інженери пішли далі звичайних мрій і демонстрували свої винаходи на обласному конкурсі-захисті проектів «Транспорт майбутнього», який нещодавно відбувся на базі станції юних техніків Дзержинського району.

Журі оцінювало роботи у номінаціях автомобільний транспорт і сільськогосподарська техніка. Незвичайний задум і нестандартний підхід продемонстрував Антон Рішняк у проекті «Сільськогосподарський вантажник на сонячних батареях» (СЮТ Дзержинського району). Під час захисту «Сільськогосподарського проекту «Надія» Станіслав Савенко (ЦПО «Зміна») поєднав ґрунтовне дослідження історії даної проблеми з сучасними засобами. Артистично представила свій проект «Автомобіль, що потребує заправки 1 раз на 100 років» наймолодша учасниця конкурсу Марина Ткаченко (СЮТ Дзержинського району). Фундаментальністю підходу до виготовлення креслень і моделі відзначено проект «Газонокосарка-робот «Равлик - 2015» Івана Самородова (СЮТ Саксаганського району).

Директор СЮТ Дзержинського району Вікторія Долганова зазначила:

– Юні техніки – це майбутні дослідники, винахідники, експериментатори, будівельники і працівники різних галузей промисловості у третьому тисячолітті, в епоху розвитку нових інформаційних технологій, зростання ролі інтелектуальної праці та духовного розвитку особистості. Адже саме завдяки завзятості й творчому натхненню, високому професіоналізму вихованців і керівників гуртків зможемо досягти значних досягнень у науково-технічній творчості школярів області.

Можливо, через кілька років ми ще раз почуємо про цих юних науковців, коли розпочнеться серійний випуск їхніх винаходів.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах