Знаки з підсвіткою в Кривому Розі

20.07.2015, Комуналка
Друкувати

Основна увага — нерегульованим пішохідним переходам. Наразі такі «пішохідки» для створення безпечних умов позначаються підвісними дорожніми знаками 5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід». Їх для кращого огляду, насамперед автомобілістами, встановлюють над проїжджою частиною доріг.

Станом на 15 липня поточного року такі знаки встановлено на 23 нерегульованих пішохідних переходах у всіх районах міста. «Зокрема, роботи ведуться на вулицях 23 Лютого, Кремлівській, Тухачевського, Мелешкіна, Лермонтова, Дніпропетровське шосе та на проспектах 200-річчя Кривого Рогу, Металургів, Миру. До кінця 2015 року планується встановити такі дорожні знаки ще на 23 пішохідних переходах», - розповіла про хід робіт начальник відділу дорожньо-мостового господарства управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Марина Гринько.

Відмітимо, що ці дорожні знаки буде підключено до мереж зовнішнього освітлення і таким чином з настанням темної пори вони підсвічуватимуться за допомогою світлодіодів. Це повинно дати додатковий ефект підвищення безпеки на дорогах міста.

Світлана Нікітіна

 

0 коментарів

Останні записи в блогах