Зручності для велосипедистів: у Кривому Розі облаштовують велодоріжки як на нових, так і на діючих автомагістралях

21.05.2019, Соціум
Друкувати

«У нашому місті комплексно підходимо до забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху», - мер Юрій Вілкул.

На травневій сесії депутати розглянуть питання про внесення змін до муніципальної Програми безпеки дорожнього руху щодо виділення коштів на початок комплексного проектування, пов’язаного з облаштуванням велодоріжок по основних автошляхах.

«Кількість велосипедистів за останні декілька років збільшилася в рази, і питання їхньої безпеки на дорогах, а також всіх учасників дорожнього руху - на першому місці. Ми сьогодні говоримо про комплексну реконструкцію та будівництво доріг, встановлення світлодіодної підсвітки на регульованих і нерегульованих пішоходних переходах, облаштування світлофорами проблемних переходів. Велосипедисти є також учасниками руху, і їхні безпека та комфорт вкрай важливі», - зазначив заступник мера Олександр Катриченко.

За завданням мера Юрія Вілкула, будуть підготовлені проекти велосипедних доріжкок для того, щоб з 2020 року розпочати їх будівництво на основних, найбільш завантажених, автомагістралях. Таких як проспект Металургів, вулиця Волгоградська, проспект Миру, вулиці Гагаріна та Володимира Великого, проспект 200-річчя Кривого Рогу.

«Варто відзначити, що велосипедисти мають можливість користуватися велодоріжками, що вже облаштовані на частині проспекту 200-річчя Кривого Рогу від вулиці Спаської до Миколи Світальського. На сьогодні ведеться будівництво дороги від мікрорайону Сонячного до вулиці Спаської, і там також передбачено будівництво велосипедної доріжки. Ми сподіваємося, що в липні завершиться проектування нової дороги від вулиці Гетьманської до вулиці Електроніки з облаштуванням велодоріжки», - додав Олександр Катриченко.

0 коментарів

Останні записи в блогах