«Зупинимо агресію разом!»

29.05.2014, Спорт
Друкувати

Відкрита першість Одеської області з рукопашного бою проводилась у Південній Пальмірі, де криворіжець Віктор Білоконь завоював дві медалі. А саме: золоту в боях легкого контакту та срібну в поєдинках дозованого контакту.

В рамках цього турніру відбувся семінар безпеки для місцевих журналістів, який на прохання Одеської обласної федерації з рукопашного бою провели наш відомий земляк, заслужений тренер України з цього виду спорту Анатолій Волошин та його дніпропетровський колега Валентин Іващенко (він теж має таке високе звання).

– На жаль, нині права журналістів нерідко ігноруються учасниками бойових дій та вуличних конфліктів, - говорить А.Волошин. – А для деяких сепаратистів і маргінальних груп протестуючих журналісти стають мішенню: вони викрадаються, їм загрожують, б’ють. Тому метою майстер-класу було наступне: надати бодай початкову фізичну підготовку для самозахисту та підготувати їх морально для відсічі агресії з боку нападників. Також ми провели семінар щодо дотримання правил особистої безпеки. Тобто як правильно визначити загрозу нападу і можливу поведінку злочинців, як вийти без ускладнень з конфлікту, що розгорівся, й мінімізувати агресію нападників. Що варто робити, аби заплутати злочинців і не дати їм можливості встановити місце проживання журналіста.

    Представники одеських ЗМІ відпрацювали прийоми захисту від нападу можливих агресорів, у тому числі застосування холодної, травматичної та вогнепальної зброї, їх нейтралізації. Крім цього, дізнались про правові наслідки різних способів самооборони.

    Як повідомив Анатолій Анатолійович, із початку громадянського протистояння в Україні за останні кілька місяців постраждали понад 250 українських журналістів, кілька з них було вбито. Тому серед обов’язків Всеукраїнської федерації рукопашного бою - створення таких умов, які дозволяють українським журналістам виконувати свої професійні обов’язки з найменшим ризиком для життя. «Зупинимо агресію разом!» - таке сьогодні гасло Федерації рукопашного бою України, котре реалізується на практиці.

     

    0 коментарів

    Останні записи в блогах