Зимові клопоти спекотного літа в Кривому Розі

22.07.2015, Комуналка
Друкувати

Попри літню спеку, комунальники міста нині сповна зайняті виконанням заходів з підготовки до наступного опалювального сезону.

- Відбулося чергове засідання міського штабу по координації роботи з питань підготовки до осінньо-зимового періоду насамперед бюджетної сфери та житлової багатоповерхової забудови, - коментує ситуацію заступник міського голови Григорій Вербицький. – За звітами управителів, зараз активно триває процес підготовки житлових будинків та оформлення відповідних актів готовності. Він проходить у плановому порядку й тому не викликає якихось суттєвих зауважень.

Одначе викликає занепокоєння рівень проплат за уже надані житлово-комунальні послуги, бо по деяких видах послуг він становить 75 відсотків. Чого явно недостатньо для забезпечення виконання повного та якісного обсягу робіт по підготовці до зими.

Наголошу, що термін завершення підготовчих робіт – це кінець серпня поточного року. Оскільки вже у вересні необхідно буде заповнювати теплотраси таким чином, щоб на 1 жовтня 2015-го теплове господарство, в тому числі й теплові труби всередині будинків та будівель, було заповнено теплоносієм. Аби бути готовими до роботи разом з котельнями з подачі теплоносія в приміщення, що опалюються як у житлових будинках, так і в дитячих садках, школах та лікарнях.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах