Блог користувача Олена Тарасик

заступник відповідального секретаря
20.05.2014

Сорок вісім нагород від районного до всеукраїнського рівнів з фізики, математики, астрономії та інших дисциплін – ось цьогорічний здобуток учнів 11-Б класу Криворізького природничо-наукового ліцею, де класним керівником і вчителем фізики є педагог вищої категорії, вчитель-методист Ігор Лясов, а дублером у класному керівництві й учителем математики – педагог вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України Наталя Коваль.

заступник відповідального секретаря
25.10.2013

– Є сім’ї, в яких чоловік і дружина прагнуть відпочити одне від одного, у нас – все інакше. Ми завжди хочемо бути поряд. Разом – удома, удвох – на роботу і з роботи, – Ігор Григорович дивиться на свою дружину такими закоханими очима, що мимоволі захоплюєшся: прожити в шлюбі 25 років – і зберегти почуття недоторканно чистими, незрадливими та палкими.

заступник відповідального секретаря
13.02.2013

«Це програма, в якій представлено максимум справжнього цирку. Ми її ґрунтували на різноманітті циркових жанрів, іскрометності, так, аби було якомога більше сміху, позитивних емоцій…

заступник відповідального секретаря
06.12.2012

Дзвінки, листи, візити відвідувачів... На перший погляд, звичайний робочий день відділу читацької пошти і масової роботи. Але – тільки на перший.

Останні записи в блогах