Блог користувача Тарас Затульний

кореспондент
23.12.2013

Валерій Лантушенко вподобав суть прокурорської праці під час строкової служби на кордоні під Одесою. Неподалік частини розташовувалась військова прокуратура, тож зеленокашкетників часто залучали до виконання особливих доручень у сфері підтримання армійських порядків.

кореспондент
29.10.2013

Микола Дядечкін – доктор технічних наук, академік Академії гірничих наук України, член редакційної колегії авторитетного міжнародного видання «Гірничий журнал» (м. Москва), котрий і після 85-річного ювілею продовжує плідну працю на посаді головного наукового співробітника науково-дослідного гірничорудного інституту Криворізького національного університету.

кореспондент
27.09.2013

Могутні дерева затишно огороджують цей зелений острівець посеред гамірного промислового мегаполіса. Здається, навіть час тут протікає якось повільніше, проникаючи до глибинної суті речей, а не в поверхнево стрімкому темпі сучасної епохи.

кореспондент
10.09.2013

У Криворізькій виправній колонії №80 відбулись фінальні змагання установ Державної пенітенціарної служби України в Дніпропетровській області з кінологічного багатоборства.

кореспондент
15.08.2013

У пору глобальної приватизації в бізнесовому вирі знайдеться місце для фірм будь-якої форми власності – аби хазяйнували з толком. Комунальне підприємство «Хладон» упевнено заявило про себе як нехай і невеликого, проте надійного виробника м’ясних делікатесів найвищого гатунку.

кореспондент
07.08.2013

На часі гостро постало завдання реформування сфери захисту правопорядку, задля цього і створене було комунальне підприємство «Криворізька муніципальна гвардія». Проте не тільки вдосконалення самої системи «згори» забезпечує покращення результатів служіння суспільству – сприяє якісним змінам кожна людина, котра своїм особистим внеском приносить користь спільній справі. Яскравим підтвердженням тому став мужній вчинок земляка.

кореспондент
09.07.2013

Соціологи часто проводять опитування: що, на думку пересічних споживачів, є найвагомішим технічним здобутком цивілізації і без чого сучасна людина не обійдеться? Називаються різні винаходи, і всі вони, за великим рахунком, присутні в автомобілі.

кореспондент
17.06.2013

Існує вдосталь способів трансформувати клекочучу в серці магму емоційного вулкану в шляхетний вчинок. Під балконом коханої забренчати гітарними струнами серенаду. Щедрим помахом пензля відобразити на полотні духмяне чаруюче розмаїття природи.

кореспондент
14.05.2013

Гармонія стосунків людини з природою ґрунтується на взаємній любові. Представники ж племені двоногих даною обставиною нерідко нехтують, жадібно воліють витиснути з навколишнього середовища максимальний зиск. Ґвалтівників довкілля покликані зупинити немало інстанцій, у тім числі й рибоохорона.

кореспондент
06.05.2013

Гадаю, родин, схожих на нашу, предостатньо, – дивувалася щиро Світлана Мєщанин.

Останні записи в блогах