Блог користувача Андрій Ройко

автор
29.11.2012

Місяць тому вихованці Криворізької міської федерації з рукопашного бою, разом зі спортсменами збірної України, тріумфували на чемпіонаті світу з рукопашного бою, що відбувся 3-9 жовтня в угорській столиці Будапешт.

автор
30.09.2012

По завершенню засідання постійних комісій міської ради, криворізькі депутати взяли участь у виїзному навчанні. Воно було присвячене підготовці об’єктів комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа», державного підприємства «Криворізька теплоцентраль», публічного акціонерного товариства «Криворіжгаз» до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

автор
20.09.2012

12 вересня відбулося чергове засідання виконкому міськради. Його провів секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко.

автор
15.09.2012

У другій декаді жовтня має бути завершене зведення Льодової арени в Кривому Розі. Про хід і деталі будівництва, яке розпочалося ще 23 травня, «Червоному гірнику» розповів заступник міського голови Андрій Гальченко.

автор
16.08.2012

Останній раз я особисто спілкувався з ним ще в 1990-х роках. Тоді я з сином по робочих справах заїхав до нього в гості. У Павла Прокоповича була велика простора квартира, з двома великими кімнатами і стелями до 4 метрів. Ми заїхали з гостинцем та й дали зрозуміти, що гостюватимемо без ночівлі. У квартирі він жив із сином, але того не було вдома. Разом з ними тоді жив старий собака – біла болонка. У дядька, як і 30 років до того, усе було завалено книжками. Але, як мені здалося, за ці три десятиліття в нього майже нічого не змінилося – ні меблі, ні кахлі у ванній кімнаті й кухні.

автор
15.08.2012

Цим літом виповнюється 90 років від дня народження одного з наших найбільш уславлених земляків – поета-сатирика Павла Глазового, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата премій ім. Остапа Вишні, П. Сагайдачного, І. Нечуя-Левицького, Наталії Забіли. 30 серпня 1922 року в селі Новоскелеватка Казанківського району в родині селянина Прокопа Павловича народився старший син, названий на честь діда.

автор
10.08.2012

Під час презентації реконструкції театру імені Тараса Шевченка, знаний у Кривому Розі спортивний функціонер і голова благодійного фонду «Відродження» Олександр Поліщук презентував губернатору Дніпропетровщини Олександру Вілкулу проект створення шахового клубу міста. Під нього буде надане одне з приміщень театру.

автор
01.08.2012

Незабаром у Кривому Розі побільшає архітектурних пам’яток, присвячених легендарному засновнику нашого міста.

автор
10.07.2012

27 червня перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Вячеслав Задорожний провів виїзну нараду з питання розчищення ріки Саксагань.

У ході зустрічі зі спеціалістами, відповідальними за виконання робіт, яка відбулась на 4 пусковому комплексі річки, Вячеслав Казимирович передав доручення губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула про те, що всі роботи з очистки русла Старої Саксагані повинні бути завершені до свята Незалежності України.

Останні записи в блогах