Блог користувача Валерія Михайлець

блогер
31.10.2014

На написання цієї статті мене надихнула робота з хлопцями з АТО. Не перебільшуючи та ні в якому разі не нагнітаючи ситуації, можу однозначно сказати: ці люди бачили пекло! Вони були у пеклі! Кожен – різний проміжок часу, в різних місцях: чи під Іловайськом, чи в полоні... Але вони не забудуть цього ніколи, і навіть коли все скінчиться, ще довго будуть прокидатися від жахіть і здригатися від гучних звуків.

Ці хлопці – герої без перебільшення, і при тому такими самі себе не всі вважають…

Чому звертаються до психолога і з чим?

блогер
28.08.2014

До редакції «Червоного гірника» надійшов лист від Юлії, їй 27 років. Про конкретну ситуацію дівчина не розповідає, а більше викладає загальні скарги, які наводять на думку про ситуативну або затяжну депресивну реакцію. Життя Юлі, з її слів, останнім часом пофарбоване в сіро-чорний колір, думки набувають негативного змісту, себе вона також оцінює негативно. Юля не відчуває підтримки навіть у близьких людей, зауважує, що втомилася від усього і не має сил так жити далі. Треба згадати й те, що Юля виховує сина і працює на двох роботах. Дівчина запитує, що їй можна порадити.

блогер
06.08.2014

Є шляхи, які ми вимушені пройти на самоті,

Є миті, коли треба ставити крапку,

Є ситуації, коли потрібно розлучатись,

І є люди, до яких краще не повертатись…

 
блогер
18.07.2014

Коли до вас звертаються в незнайомій компанії – ви червонієте, в дитинстві вам важко було вийти до дошки, ви відмовлялися виступати на сцені у школі та в інституті, а необхідність зайти в кабінет шефа викликає паніку... Якщо ви впізнали себе в цих словах, тоді наступна інформація – для вас.

блогер
04.07.2014

До редакції «ЧГ» надійшов лист від нашої читачки Світлани. Вона переймається з приводу майбутнього весілля і свого переїзду на нове місце проживання. Домашня дівчина, яка дуже любить батьків і хвилюється через те, що буде вимушена переїхати в інше місто. Вона кохає свого майбутнього чоловіка, але не уявляє, як складеться її життя в чужому поки що для неї середовищі. Світлана просить поради, як вгамувати хвилювання з цього приводу й налаштувати себе на краще, щоб не плакати на власному весіллі.

блогер
28.05.2014

У зв’язку з останніми подіями в країні у людей з’явилися, окрім усіх інших, ще й нові проблеми у спілкуванні. Спробуємо розібратися з типовою ситуацією сьогодення.

блогер
16.05.2014

Зараз країна переживає не найкращі часи, люди дуже гостро реагують на події та, як наслідок, мають стани депресії, безсоння, тривоги, навіть паніки. Вмикаєш телевізор – і на тебе безперервним потоком  тече  негативна інформація… Деякі спеціалісти радять обмежити вплив інформації (не дивитись новини та репортажі з місця подій). Але люди ще більше бояться невідомого. То як бути в курсі подій і при цьому зберігати спокій та оптимізм?

блогер
25.04.2014

Довічна тема стосунків між чоловіками та жінками, побудови взаємовідносин у сім’ї, правильно обраного стилю поведінки та розподілу сімейних ролей зараз актуальна, як ніколи. Останнім часом до мене звернулося багато людей з сімейними проблемами, конфліктними ситуаціями, сімейними кризами. Переважно жінки. Такі різні за зовнішністю, віком, статусом, освітою, вихованням та поглядами на життя, але такі схожі у своєму бажанні щастя, сімейного затишку, душевного спокою, кохання. Вони приходять до мого кабінету з різними проблемами - від налагодження стосунків з чоловіком, дітьми, проблем виховання до особистих болісних відчуттів та переживань… Найчастіше жінок хвилює проблема чоловічих зрад, їхні причини й наслідки, ситуації розлучення.

Останні записи в блогах