Дружина начальника УВС Кривого Рогу Вікторія Гречух: «Двері для добрих люд­­ей у нас з Андрієм завжди відкриті!»

кореспондент
Записів: 33
Дата запису: 04.04.2014
Комментарів: 0

Новопризначений начальник Криворізького міського управління міліції полковник Андрій Гречух першу свою розлогу прес-конференцію провів у себе вдома – у світлій і затишній 4-кімнатній квартирі, яка дісталася їм з дружиною Вікторією в подарунок від рідних.

- На такий крок мене підштовхнув Михаїл Саакашвілі, - пояснює Андрій Олексійович. – Він, заступаючи на пост президента Грузії, показав журналістам своє житло і пообіцяв, що в ньому залишиться після своєї відставки. Я також так зроблю.

Будемо сподіватися, ця публічна заява триматиме головного міліціонера Кривого Рогу в тонусі, убезпечуватиме від спокус. А їх буде ой як багато.

Вікторія Гречух зізнається, що була не у великому захваті, коли дізналася, що чоловіку запропонували очолити міське управління міліції.

– За два роки, що він був на заслуженому відпочинку, я звикла до спокійного, сімейного ритму життя, до того, що Андрій завжди поруч. А тепер від усього цього треба відмовлятися. Але, зрештою, на сімейній раді було прийнято одностайне рішення: треба в цей дуже непростий час послужити місту і Україні.

  Віднедавна Андрій з Вікторією у квартирі проживають удвох, бо кілька тижнів тому їхня донька вийшла заміж за воїна-контрактника внутрішніх військ (в\ч 3011) і переїхала до чоловіка.

  Про хобі Андрія Гречуха, якого знаю з лейтенанта, я в «Червоному гірнику» писав, і не раз. Це, в молодості, – спорт (східні єдиноборства), музика, квіти. Можу особисто підтвердити, що гарно співає.

  З розмов про роботу, і зокрема негідну поведінку підлеглих йому начальників підрозділів, виділю таку фразу:

  – Більш ніж переконаний, що пихатість, чванство і лицемірство в тому чи іншому міліцейському колективі йдуть від першого керівника. Якщо начальник звисока «бу-бу-бу» своєму заступнику, то так і той розмовляє з нижчими по званню й посаді. Але найстрашніше, що таку свою негідну, а то й ганебну поведінку міліціонери потім переносять на простих людей, які звертаються у райвідділи зі скаргами чи пропозиціями. Ось одна з причин, чому громадяни не довіряють правоохоронцям. Пригадую, мені якось друг щиросердно сказав, опинившись в одному з міліцейських відділів, де я раніше проходив службу: «Незатишно якось у ваших коридорах, якась негативна аура витає…»

   За чаєм і тортом журналісти висловлювали побажання Андрію Олексійовичу бути й надалі відкритим, бодай таким, яким був свого часу у стосунках з пресою полковник міліції Олександр Білоусов.

   Запитання Андрію Гречуху про те, як перебудовуватися криворізькій міліції, як професійно рости, щоб розкриття кримінальних злочинів у процентному відношенні не було таким низьким, а то нижчим, ніж по всій Дніпропетровській області, я залишив на пізніше.

   Микола Крамаренко, "Червоний гірник". Фото Олександра Портнягіна

    

   0 коментарів
   ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
   • Новини
   • Блоги

     Останні записи в блогах