Обережно, гриби! Полювання з присмаком смертельної небезпеки

завідувач відділу медицини і спорту
Записів: 52
Дата запису: 25.09.2012
Комментарів: 3

Із настанням осені задощилося. Хоча ще й тепло. Тож у лісопосадках Криворізького регіону почали, немов на дріжджах, рости гриби. Причому різні – нешкідливі, шкідливі та отруйні. Щорічно медики нашої області застерігають: погані знання  грибів стають причиною харчових отруєнь – у середньому 100-200 випадків, 20-30 з яких закінчуються летально. Такі сумні наслідки «тихого» полювання.

 – Ми провели серед 2654 криворіжців анкетування щодо їх інформованості про отруєння, пов’язані з вживанням дикоростучих грибів, – говорить лікар-методист комунального закладу «Криворізький центр здоров’я» Сергій Спіров. – Результати такі: регулярно в нашій місцевості вживали в їжу такі гриби 329 городян, інколи – 420, зовсім їх не збирали 1905 мешканців нашого міста. Тобто майже 93 відсотки респондентів знали, що гриби можуть бути причиною харчових отруєнь. Багато хто прочитав про шкоду грибів у громадському транспорті – трамваях і тролейбусах, у засобах масової інформації, дізнався від медпрацівників. Іншими словами, можна зробити висновок – рівень знань про отруйність дикоростучих грибів достатній у переважної більшості криворіжців. Чого, на жаль, не можна сказати про поведінку цих людей… У зв’язку з чим ще раз нагадую, що гриби мають здатність активно накопичувати в собі з ґрунту й повітря отруйні речовини та радіоактивні елементи.

Їстівних грибів у Криворізькому районі немає й бути не може! Так само зазначу: симптоми отруєння грибами з’являються через 6-48 годин після їх вживання й характеризуються  блюванням, біллю в шлунку та діареєю.

Інколи розвивається гостра серцево-судинна недостатність. До приходу лікаря треба будь-якими способами вивести отруйні речовини з організму. Шлунок промивають теплою водою або содовим розчином. Для очищення кишечника використовують слабкопонижаючі засоби.

При отруєнні грибами варто уникати всього, що підсилює кровообіг. Не можна пити будь-які алкогольні напої, у тому числі й пиво. Спиртне одразу розширює кровоносні судини і тим самим прискорює всмоктування грибних отрут.

Потерпілому не можна самому йти до поліклініки чи лікарні. А тим більше, бігти чи їхати в транспорті. Це теж буде сприяти швидкій дії отрути. Лікують людей, що постраждали від отруйних грибів, зазвичай у стаціонарах. Проводять промивання шлунка з призначенням активованого вугілля.

Хворому в лікарні потрібен постільний режим аж до одужання. Тільки так можна уникнути небезпечного ускладнення – зниження серцевого функціонування та порушення кровообігу. Залишки грибів, які призвели до отруєння, треба передати медпрацівнику для лабораторного обстеження.

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

3 коментаря

Останні записи в блогах