Пряма лінія «ЧГ». Мандруйте з нами, пізнавайте Україну і світ

кореспондент
Записів: 47
Дата запису: 03.09.2013
Комментарів: 0

Пряма лінія з директором агенції «Кривбастур» Аллою Поляковою вочевидь зацікавила наших читачів. Тож і дзвінків було чимало. Воно й не дивно, адже за 20 років роботи мобільний колектив високих професіоналів «Кривбастуру» не одній сотні городян організував цікаві захоплюючі подорожі.

– Ми прагнемо закохати криворіжців у рідне місто, в країну і світ, адже, мандруючи, людина пізнає багато цікавого, що збагачує її духовно, – ледь встигає сказати Алла Полякова, як уже телефонує перший читач «ЧГ».

– Добридень, це Тетяна Падцюк з Центрально-Міського району. Скажіть, будь ласка, чи відправляєте ви в круїз по Чорному морю? Давно мріяла, і ось є нагода здійснити морську мандрівку.

– Справді, круїз – це ні з чим не зрівняний відпочинок. Пропонуємо насичені враженнями круїзи «Перлина біля моря», «Кримський огляд», «Пурпурові вітрила», круїзи на одну ніч. Подією сезону є відродження чорноморської лінії. Протягом тижня туристи мають унікальну можливість відвідати одразу 6 курортних столиць Чорноморського узбережжя – Одесу, Севастополь, Новоросійськ, Сочі, Феодосію, Ялту.

– Наша родина щороку на День незалежності України кудись мандрує. Не підкажете цікавий маршрут? Валерій Мельник з Жовтневого району телефонує.

– Охоче підкажу. Це традиційні тури до Львова, по Карпатах. Дуже популярні у криворіжців тури «Намисто Гуцульщини», «Родзинки Закарпаття», «Лише дива й нічого більше», що охоплюють ряд західноукраїнських міст. Нині пропонуємо й зовсім новий тур «А над Говерлою лиш хмари» з відвідуванням Львова, Івано-Франківська, Яремча зі сходженням на Говерлу, щоб зі спекотного Кривбасу переміститися в лісову прохолоду Карпат. З 24 по 26 серпня чекають на туристів база відпочинку «Кардинал», що в Затоці під Одесою, а також готелі «Ялта-Інтурист» та «Брістоль» і «Європа» в Партеніті.

– Дякую, ми подумаємо.

 – Це Вадим Горяєв. Хочу знати вашу професійну думку щодо розвитку промислового туризму в Кривбасі.

– Сучасному ринку туристичних послуг взагалі притаманна динамічність у розробці нових видів та форм туризму. Як ви знаєте, ідею розвитку промислового туризму підтримує міський голова Юрій Вілкул. Як член координаційної ради з питань розвитку промислового туризму я докладатиму зусиль до успішної реалізації цього проекту. Нещодавно разом з колегами побувала на одній з оглядових екскурсій по Кривбасу, яку провів кандидат географічних наук, завідувач кафедри економічної географії педінституту КНУ Володимир Казаков, і була вражена, скільки ж насправді пізнавального проходить повз нашу увагу. Вважаю, що на такі екскурсії в майбутньому треба буде неодмінно запрошувати дітей з їхніми батьками.

– Світлана Нагорна з Довгинцевого. Ми б хотіли поїхати на вихідні до моря, але не «дикунами», як це пропонують нині на кожному стовпі. Можете підказати, куди краще?

– Цього літа великий попит на базу відпочинку «Корабел» у Лазурному та санаторій «Понизовка». Заїзди хоч з п’ятниці по неділю, хоч із суботи по понеділок. У «Корабелі» 2-місний номер з усіма вигодами і 3-разовим харчуванням на 7 днів коштує 1575 грн. Пропонуємо також найрізноманітніші види відпочинку в Криму: активні екскурсії та відпочинок із санаторним лікуванням. Для молодят організовано романтичний тур «Медовий місяць у Криму» і навіть вінчання в знаменитій фороській церкві, збудованій у ХІХ ст. на виступі однієї зі скель. Є й інші пропозиції відпочинку на морі в оксамитовий сезон за доступною ціною.

– Скажіть, будь ласка, а дитячим відпочинком ви займаєтесь?

– Звичайно, на час канікул школярів маємо безліч цікавих екскурсійних пропозицій. Зауважу, що з метою максимальної безпеки віддаємо перевагу залізничному транспорту. Тож, за бажанням, відправимо ваших дітей у цікаву мандрівку по містах України і за кордон.

– Маю проблеми зі здоров’ям, тож мене цікавить санаторна путівка кардіологічного напрямку. Що ви порадите? Мене звуть Тетяна Петренко. Я з Саксаганського району.

– Краще, щоб порекомендував лікар. «Кривбастур» співпрацює практично з усіма санаторіями України гастроентерологічного, кардіологічного, неврологічного напрямків та лікування опорно-рухового апарату. Це санаторії Криму, а також Трускавця, Моршина, Східниці, Хмільника. А курорти Закарпаття – це ще й близько 500 джерел з унікальними мінеральними водами. Співпрацюємо також із санаторіями Кавказьких Мінеральних Вод та м. Сочі. Тож звертайтесь, для оздоровлення маємо якнайширші пропозиції.

– Вікторія Скворцова на зв’язку. Мрію побувати в Санкт-Петербурзі. Ви мені в цьому допоможете?

– З радістю, бо вважаю Санкт-Петербург тим містом, де хоч раз у житті треба побувати всім. Там кожна вулиця, будинок, навіть камінь у бруківці мають свою історію. Можемо запропонувати ексклюзивний і досить недорогий (всього 1650 грн.) 6-денний автобусний тур до Санкт-Петербурга. Можна і залізничним транспортом, але це вийде трохи дорожче. Тур можна й продовжити до 7-10 днів. Також з 11 по 16 вересня та з 13 по 18 вересня здійснюємо традиційний тур на свято закриття фонтанів Санкт-Петербурга, програма якого щороку різна. Тож визначайтесь і поїхали!

– У пору моєї радянської юності дуже престижним був відпочинок у Паланзі, в Юрмалі, взагалі в Прибалтиці. Ви співпрацюєте з прибалтами? Це Марія Зайцева, Дзержинський район.

– Звичайно, тим більше, що останнім часом країни Балтії все більше приваблюють туристів. А Паланга з її коктейлем сосново-морського повітря та піщаними дюнами нині є престижним європейським курортом. Отож запрошуємо вас відпочити й насолодитися Балтійським узбережжям Литви. Крім того, віднедавна створено ексклюзивний тур у Латвію «Пора споглядати світ» для категорії туристів віком 45+. Він передбачає спокійні прогулянки, насичену, але без перевантажень, екскурсійну програму, максимум комфорту. Вартість такого туру – 206-240 євро. Може, справді варто згадати юність? Литва і Латвія ж зовсім близько – дві години льоту або ніч у рейсовому автобусі. До слова, ми пропонуємо не тільки прибалтійські, а й ряд інших колишніх радянських турів, таких, як мандрівка по Золотому кільцю Росії, до Москви й Санкт-Петербурга.

І ще один схожий дзвінок – від Галини Пономаренко з Інгулецького району.

– Свого часу багато років поспіль я відпочивала в Гагрі, або, як її називають, кавказькій Ніцці. Особливо у вересні вона казкова. Та відколи там почалась стрілянина, стала їздити в Крим, проте за Гагрою дуже нудьгую.

– З великим задоволенням допоможемо вам. У нас є чудові тури на Кавказ, у т. ч. й по Абхазії. Тож радо відправимо вас у Гагру. А крім того, маємо цікаві та за прийнятними цінами пропозиції щодо відпочинку в Сочі.

– Костянтин Герасименко турбує. Чув, що Словаччина почала надавати мультивізи. Чи можна, взявши у вас путівку в цю країну, заодно оформити й мультивізу?

– Справді, з 22 травня 2013 р. Посольства Чехії і Словаччини в Україні змінили практику видачі шенгенських віз з метою туризму та лікування. Відтепер можна отримати багаторазову візу на строк від 6 місяців до п’яти років. Відправляючи туриста в одну з цих країн (а краще одразу в обидві), «Кривбастур» оформляє пакет документів і клопотання для одержання мультивізи, але не може гарантувати її видачу консульством, оскільки з боку країн – надавачів мультивіз існує ряд вимог. Щоб вас розглядали як кандидата на одержання мультивізи, необхідно бронювати тур з оплатою мінімум 5 ночей. Крім того, багаторазова шенгенська віза може бути надана, якщо заявник доведе чи обґрунтує свій намір часто й регулярно мандрувати або якщо заявник доведе свою бездоганність і надійність щодо використання за призначенням попередньо виданих разових віз. Також заявник повинен довести, що йому раніше видавали, як мінімум, 2 разові візи чи одну мультивізу. Насправді з чогось треба починати. У нас є хороші пропозиції щодо турів у ці країни. Приходьте, і наші фахівці вам охоче підкажуть найвигідніший варіант.

– Це Віра Краслянська з Тернів. Зараз в Інтернеті задешево пропонують чимало так званих згораючих путівок за кордон. Хотіла б знати вашу думку, наскільки можна довіряти таким пропозиціям?

– Щоб утриматися на ринку, кожен туроператор шукає свої шляхи і способи. Дешевизна путівки – це, як правило, тільки видима частина айсберга. По прибуттю може з’ясуватися, що ступінь комфорту в готелі вас не задовольняє, тож доведеться доплачувати за зручніший номер, що програма скупа, а додаткові екскурсії платні, що харчування не таке, як вам хотілося б. І знову доплачуй. Ми ж працюємо так, щоб ні в нас, ні в наших клієнтів не було, як кажуть, головного болю. Зокрема, з 25 серпня відправляємо туристів на 12 днів до Болгарії, а з 2 вересня – у  тур до Ізраїлю на святкування єврейського Нового 5774 року за досить демократичними цінами. Приміром, путівка на двох у Болгарію з виїздом з автовокзалу Кривого Рогу коштує 379 євро. У вересні ціни, як правило, ще демократичніші. Особливістю наших турів до Туреччини зі зручним вильотом з Дніпропетровська та Запоріжжя, куди організовано трансфер, є те, що ми відправляємо на відпочинок не тільки в улюблену криворіжцями Анталію, а й на мало ще освоєне українцями Егейське узбережжя – в Бодрум, Кушадасе, Ізмір, Мармаріс, де клімат значно комфортніший.

Так що подорожуйте, а ми вам у цьому охоче допоможемо, – говорить Алла Полякова, коли добігає час прямої лінії.
– Хоч надворі ще літо, але в продажу вже зимові тури в Карпати, в країни Західної Європи. Тож ласкаво просимо!

Мотрона Панова, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах