Пряма лінія «ЧГ». Збалансоване харчування – запорука здоров’я

admin
Записів: 31
Дата запису: 01.04.2014
Комментарів: 0

Нещодавно з читачами газети спілкувалась гастроентеролог Криворізької міської лікарні № 16 Лариса Агеєнко. Звертались городяни із різноманітними запитаннями і щодо конкретних захворювань, і щодо загальних рекомендацій. Ключовою ідеєю спілкування лікаря з читачами став постулат, що раціональне харчування – запорука не лише здоров’я, а й краси.

Добридень. Мене звуть Іван. Нещодавно мені оперували виразку дванадцятипалої кишки. Скажіть, лікарю, як довго після операції витримувати дієту? Чи це тепер на все життя обмеження в їжі?

– Ні. Це не так. Усе залежить від того, яку за обсягом проведено операцію. Якщо це просто перфоративна виразка, коли уражена ділянка зашивається, то дієта витримується 3-4 місяці. З часом відновлюється звичний раціон харчування. Але все одно надмірне вживання шкідливих продуктів небажане. Якщо ж видалялась частина кишки, то на тривалість дієти впливає ряд факторів: це і стан до операції, і обсяг видаленого фрагмента тощо. Звісно, обмеження завжди будуть. Проте нині в усьому світі активно впроваджується підхід, за якого не можна позбавляти людину задоволень, у тому числі щодо харчових уподобань. Якщо людині забороняти вживати певний продукт, то саме його хотітиметься найбільше. Тому можна їсти все, але в розумній кількості.

Це Тамара з Даманського. От виявляють хелікобактер, призначають лікування. Ти все сумлінно виконуєш. Потім дихаєш у трубочку, і кажуть, що бактерії більше не виявлено. Це насправді її так легко можна побороти чи вона з часом знов повертається?

– Бактерія у шлункові з’являється із зовнішнього середовища: їжі, води, повітря. Наявність цієї бактерії небезпечна тим, що вона змінює структуру шлунка, а це з часом може спричинити рак. Тому лікування обов’язкове. Побороти бактерію реально й потрібно. Проте гарантій жодних, адже імунітету до неї немає.

Діана Володимирівна турбує. Підкажіть, будь ласка, яким має бути раціон харчування, щоб уникнути різноманітних захворювань.

– Виважене і повноцінне, а головне – регулярне харчування вбереже від хвороб. Буває, хочеться шашлик, то з’їжте. Але щодня ласувати цією стравою не можна – смажене м’ясо не на користь, адже доведено, що в ньому містяться канцерогени. Раціон мусить бути різноманітним – овочі, фрукти, фреші, каші, м’ясо.

Я Світлана Андріївна. Живу на Зарічному. У мене солі в суглобах. Це пов’язано з тим, що я люблю солоні, близькі кажуть – пересолені, страви?

– Це не так. Поява солей у суглобах пов’язана із порушенням обмінних процесів, які проявляються десь у 35-40 років. До них належить, зокрема, незасвоєння кальцію. Тому слід вживати кальцій з вітаміном D. А взагалі, варто пройти обстеження, щоб виявити наявність остеопорозу та його ступінь. Потім лікар призначить лікування.

Анастасія Сергіївна телефонує. Років у 20 був у мене гастрит. Лікувалась народним способом – їла листя алое з медом. Уже більше 15 років не згадую про хворобу. Як думаєте, я залікувала її?

– Звісно. Користь алое доведена. Проте буває так, що слабке місце лишається. І в певній ситуації воно може проявитися.

А як узагалі ви ставитесь до народної медицини?

– Позитивно. Вона не нашкодить. Ці знання, ця мудрість накопичувались роками. Чому не скористатись ними?

Лариса Петрівна? Моє прізвище Жигалова, працюю на ПівдГЗК. У мене багато років виразка, то відкривається, то закривається. Плюс до цього, ще ерозія шлунка. Хотілося б отримати професійну консультацію. Як можна записатись до вас на прийом?

– Щосереди я приймаю в діагностичному центрі з 15 до 18 години, кабінет № 6. Або можете приїхати у 16 міськлікарню. З собою візьміть результати всіх обстежень.

Вельми вам вдячна. До побачення.

Здрастуйте. Лікарю, скажіть, чи правда, що стан шкіри залежить від нашого харчування?

– Це правда. Шкіра відбиває не лише те, що ми їмо, а показує взагалі усе, що всередині. Особливо це стосується кишечника. Дисбактеріози, порушення структури, складу, нормальної мікрофлори частіше за все проявляються захворюваннями шкіри – алергічними реакціями, висипками, дерматитами й багатьма іншими.

А до якого лікаря тоді звертатись? До дерматолога?

– Зазвичай звертаються до дерматологів, які потім усе одно направляють до нас. Ми обстежуємо ці стани й інколи лікуємо одночасно з дерматологами, адже бувають різні ситуації.

Доброго дня. Ларисо Петрівно, у моєї мами в роті багато кислоти. Не печія, а просто кисло. Що ви можете їй порадити? Мене звуть Наталія Миколаївна.

– Взагалі, заочно складно поставити діагноз. З пацієнтом потрібно поспілкуватись. Тому краще приїхати на прийом. Кислоту в роті можуть спричинювати рефлюкс, металеві протези. Можливо, знадобиться консультація стоматолога.

Катерина Семенівна телефонує. Підкажіть, чи немає заміни ендоскопії? Бо така ж уже неприємна процедура.

– Для шлунка нічого іншого, на жаль, немає. Є діагностична капсула, за допомогою якою вивчають лише нижній відділ шлунка й тонкий кишечник. Товстий кишечник проглядають ендоскопічно чи за допомогою рентгену. Верхня частина шлунка та дванадцятипала кишка вивчаються тільки ендоскопом.

Звертається до вас читачка Антоніна Іванівна зі Східного. Скажіть, чи можуть хвороби травної системи спричинити інші захворювання?

– Мікси, звісно, бувають. Але частіш за все хвороби органів травлення поєднуються між собою: панкреатит не буває без гастриту та холециститу, виразка обов’язково виникає на фоні гастриту або дуоденіту (запалення дванадцятипалої кишки). На здоровому фоні захворювань не буває. Існують так звані вісцеро-вісцеральні рефлекси. Наприклад, після прийому їжі у пацієнта пришвидшується серцебиття. Тобто шлунок впливає на порушення серцевого ритму.

Мене звуть Олена Валентинівна. Порадьте, будь ласка, що батьки мають давати дітям із собою і чим годувати зранку, щоб школяр був активним та бадьорим на заняттях.

– Я не дитячий гастроентеролог, тому вичерпної відповіді не надам. Проте є загальні рекомендації. Не слід одразу після їжі пити чай, адже він погано впливає на процес травлення. Сніданок має бути повноцінним і ситним. Обов’язково слід вживати каші. У вівсянку додати фрукти чи варення – прекрасний варіант для сніданку. До того ж, досить популярними є зараз мюслі – непоганий варіант. Молоко має бути в раціоні. Варто абсолютно виключити чіпси, сухарики, солодкі напої з барвниками.

А як бути з мінеральними водами?

– Пити потрібно звичайну столову воду. Решта – це лікувальні води, які слід вживати за призначенням лікаря в рамках курсу оздоровлення.

Ларисо Петрівно, доброго дня. Скажіть, які симптоми захворювань травної системи? Це біль у животі чи ще щось?

– У різних хвороб свої прояви. Бувало, приходили пацієнти, ніби все гаразд, а от є неприємний запах з рота. У стоматолога людина проконсультувалась – усе нормально, лор теж нічого не виявив. А це може бути спричинене проблемами зі шлунком. Можуть з’являтись кислота або гіркота в роті. Нестійкий стул – теж ознака неправильної роботи травної системи. Будь-який дискомфорт може бути симптомом хвороби.

Аліна Миколаївна турбує. От кажуть, що снідати треба обов’язково. Нещодавно я прочитала, що людей-«сов», які пізно лягають і пізно прокидаються, це правило не стосується. Мовляв, вони можуть пропустити сніданок. Чи правда це?

– Та «сова» о котрій йде на роботу? Близько дев’ятої, чи не так? А потім кава натщесерце... Яка користь від цього?! Звісно, якщо нема бажання їсти, примусити себе поснідати не вийде. Але прийшовши на роботу, можна перекусити, не чекаючи обіду. Проте і вдома хоч кашку треба з’їсти.

***

Розповсюдженість хвороб шлунково-кишкового тракту на 10 тисяч населення і захворюваність по Кривому Рогу мають тенденцію до зниження. У 2013 році кількість хворих становила 1478,1 порівняно з 1552,3 хворих у 2011 році. А захворюваність склала 173, 2 у 2013-му проти 197,8 в 2011-му.

Проте перебіг захворювань стає більш важким, що засвідчують показники смертності. За даними РАЦС, у динаміці 2011-2013 років на 10 тисяч громадян смертність населення від патологій органів травлення складала: 2011-го – 88,8, 2012-го – 86,5, 2013-го – 95,2. У тому числі смертність працездатного населення у 2011-му – 84,1, у 2012-му – 77,1, у 2013-му – 89,5.

Через хвороби системи травлення померло 6,07% від усіх померлих (5 місце) і 12,99% серед осіб працездатного віку (4 місце). Основною причиною смертності серед хвороб органів травлення є цироз печінки (61,02%).

 

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

0 коментарів

Останні записи в блогах