Вінець жнив. Голова Криворізької районної державної адміністрації Олександр Позивайло: «Наш духмяний коровай втричі важчий від минулорічного!»

кореспондент
Записів: 33
Дата запису: 04.09.2013
Комментарів: 2

Аграрії сільського Криворіжжя завершили збирання ранніх зернових культур з рекордним результатом – 100156 (!) тонн збіжжя. Подібний урожай, тобто більше 100 тисяч тонн зерна, останній раз вони отримували в 2008 році.

Веселе хліборобське свято обжинків пройшло майже в кожному селі заміського району. Мудрі керівники сільськогосподарських підприємств таким чином віддали належне всім, хто натхненно трудився цьогоріч на спекотному полі й на токах. Результати праці радують серце глави Криворізького району О. О. Позивайла, з яким бесідуємо, оглядаючи наповнені відбірним зерном токи.

– Успіх прийшов, дякуючи погодним умовам, які були надзвичайно сприятливими навесні, з достатньою кількістю вологи, що і дало змогу розвиватися сходам, а потім формуватися і наливатися колосу, – говорить Олександр Олександрович. – Грамотно спрацювали і агрономи з керівниками агроформувань. Придбали якісне насіння, міндобрива, оновили парк сучасною технікою. І за це я, вже через шановану мною газету «Червоний гірник», висловлюю їм вдячність.

– Головним хлібом 2013 року в районі, як мені відомо, стала озима пшениця.

– Так. Вона займала у нас майже 21 тисячу гектарів і дала вал 62 тисячі тонн, тобто понад половину зібраного врожаю. У середньому з кожного гектара зібрали цієї культури на круг до 30 центнерів зерна. З приємністю відзначаю, що зерно є переважно продовольчим.

– Якісь агроформування виділите?

– Звісно. Особливо щедрий урожай виростили рільники ТОВ «Новолозуватське» (більше 46 центнерів з гектара на круг), ТОВ «Агрофірма «Христофорівська» (не гірші результати), ТОВ «Агрофірма «Красний забойщик» (35,5 центнера). Що стосується тієї ж озимої пшениці, то вершини по врожайності досягли хлібороби вже названого товариства «Новолозуватське» – зібрали на кожному гектарі по 46,2 центнера зерна. На другому місці ТОВ «Агрофірма «Христофорівська» – 38 центнерів з гектара.

Мій співрозмовник зауважує, що результати жнив могли б бути набагато вищими, якби в період косовиці хлібів не прошуміли над полями шквальні дощі з градобоєм. Вони знищили чимало посівів, місцями повністю, залишивши чорну ріллю, вкриту шаром криги. Але від волі природи не захиститися і не врятуватися. Залишається лишень змиритися з тим, що є.

– Окремо хочу сказати про ріпак. Його вирощували на площі понад 5 тисяч гектарів. Так от цю культуру теж зачепили примхи природи. Та все ж вдалося досягти валового збору 9890 тонн при врожайності 18,5 центнера. А це доволі непоганий показник.

Не особливо порадували озимі ячмені, які займали площу трохи більшу 8 тисяч гектарів, давши на круг по 28 центнерів. Слабо вродив ярий ячмінь – зібрали його по 17,7 центнера з гектара. Травнева спека згубно вплинула на розвиток рослин, що й стало причиною недороду вівса та гороху.

Олександр Позивайло також повідомив, що Криворізький район першим в області забезпечив реалізацію хліба для потреб регіону в кількості чотирьох тисяч 095 тонн. У виконанні завдання голови Дніпропетровської облдерж­адміністрації взяло участь 51 агроформування Криворіжжя. Це – продовольча безпека і соціальний захист наших людей.

Побачили ми під час об’їзду поля Криворізького району, де швидкими темпами ведеться підготовка ґрунту до посіву озимих наступного врожаю. Ця робота не терпить зволікань.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

2 коментаря

Останні записи в блогах