Засторога фахівця. Як уникнути влітку харчових отруєнь?

завідувач відділу медицини і спорту
Записів: 52
Дата запису: 21.07.2014
Комментарів: 0

На календарі вже маківка літа, тож існує велика небезпека в таку спеку отруїтися неякісними продуктами харчування та потрапити на лікарняне ліжко. Як цього не допустити, знає та застерігає головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу відокремленого структурного підрозділу Криворізького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Дніпропетровській області Тетяна Семенова.

- Нині розпочався сезонний підйом захворюваності на гострі кишкові інфекції, - говорить Тетяна Іванівна. - Це насамперед пов'язано з погодними умовами, точніше – спекою у 35-36 градусів за Цельсієм. А це — ідеальні умови як для патогенної, так і умовнопатогенної мікрофлори. Зараз у нас частіше хворіють люди з гострими кишковими недугами, дещо збільшилась захворюваність на сальмонельоз... Гострими кишковими хворобами страждають діти до трьох років, неорганізовані люди, котрі купують продукцію на стихійних ринках.

- Які фактори передачі цієї хвороби?

- Насамперед – погано помиті овочі та фрукти, що вживаються в їжу. Також це молокопродукція зі стихійних ринків. Відчайдухи п'ють молоко без термічної обробки. Небезпечна й продукція домашньої кулінарії — м'ясо, салати, кров'яна ковбаса... На жаль, є велика проблема для міста: фактично в кожному районі існують осередки стихійної торгівлі. Нещодавно в наше управління надійшла колективна скарга від жителів 4, 5, 7 мікрорайонів Зарічний. А саме: на вулицях Десантній, Електрозаводській прямісінько з землі продається буквально все в сонячну жару. Від молокопродуктів, м'яса, домашньої кулінарії до різних ковбас, копченостей без дотримання технологічного режиму. Ось і потрапляють до міської інфекційної лікарні № 1 діточки. Мати однієї захворілої дитини каже: “Взяли молочка на стихійному ринку в пляшки повторного використання. Для того, щоб приготувати картопляне пюре. Та я все ж підігріла молоко та дитячу суміш”. А між тим, саме від цього мікрофлора розвивається ще більше. По-перше, не можна нічого купувати в незнайомих людей на вулиці. По-друге, коли вже придбали молоко, то добре піддайте його термічній обробці, щоб воно було кип'яченим. Сир теж повинен пройти таку термічну обробку, бо при високих температурах знищується мікрофлора. Сальмонела, приміром, при кип'ятінні десь 100 градусів миттєво гине! Та цього не усвідомлюють, як не прикро, матусі і не кип'ятять молоко своїй малечі.

- Ви розповіли про колективну скаргу жителів Зарічного...

- Так. Для того, щоб нагадати, що боротьба зі стихійною торгівлею — це функція працівників внутрішніх справ. Представники ж нашої санепідслужби беруть участь у рейдових групах.

- Навіщо, на ваш погляд, люди так ризикують своїм здоров'ям?

- Мабуть, через безпечність. На стихійний ринок продукція завозиться невідомо звідки, сумнівні її походження, місце зберігання, транспортування. Коли продавці не реалізували товар, вони його знову заморожують. А між іншим, мікроби від цього не гинуть. Коли величезна їхня кількість потрапляє до дитячого організму, той не може з ними впоратись. Тому й виникають харчові отруєння. З'являються блювання, нудота, болі в кишечнику, дискомфорт, слабкість, пронос... А ви подивіться, хто продає таку продукцію. Люди, які не пройшли медогляд: вони можуть бути бактеріоносіями (сальмонельозу, дизентерії, гепатиту А (хвороби брудних рук)). Ними не дотримуються елементарні правила особистої гігієни. До того ж, не секрет, що зараз в нашому місті, як і по всій Україні, епідемія туберкульозу. Фактично щодня у нас реєструються один-два нові випадки цього небезпечного захворювання. Мало того, що продавці можуть заразити паличкою Коха, так і сама корова може мати бруцильоз, мастит, туберкульоз. Окрім цього, в молоці може знаходитись токсин стафілококу. Про це нагадую безпечним і недбайливим матерям. Вони, до речі, дають своїм малюкам непроварені сосиски, салат олів'є. І це в півтора року! Дають і перепелині яйця, помилково вважаючи, що вони корисні, з вітамінами. А саме ці яйця можуть стати джерелом захворювання на сальмонельоз. Він може бути в жовтку і потрапляє через нього в дитячий організм.

- Кожна господиня нині, в благодатну літню пору, щось консервує, робить різні овочеві салати з додаванням майонезу...

- Тому важливо не допускати антисанітарії. У кожної домогосподарки повинні бути різні дошки для нарізання м'яса, риби чи вже готової продукції. Зберігати її в холодильнику треба окремо. Салатів готуйте стільки, скільки можете з'їсти. Бо в них швидко розвивається мікрофлора. Це стосується і різних паштетів, заливних страв. Ще з початку літа в нашому місті збільшилась кількість так званої картопляної хвороби. Чимало хто полюбляє теплий хліб, зберігає його в поліетиленовому пакеті. А вранці розкриває і бачить в'язку, брудну суміш. Зберігати свіжий хліб треба лише в холодильнику. Можна його, до речі, обробити 1-процентним розчином оцту. Це буде профілактика розвитку картопляної хвороби.

- На ринках уже продають баштанні культури...

- Це ризик отруїтись, бо в тих же кавунах зараз багато нітратів. І, смакуючи такою продукцією, можна навіть загинути. Бо нітрати блокують надходження кисню до клітин нашого організму. Не пийте влітку воду з крана — лише кип'ячену та фільтровану, частіше міняйте картриджі в домашніх фільтрах. Часто мийте руки з милом, дотримуйтесь правил особистої гігієни. Не купуйте в'ялену, смажену, сушену рибу в невідомих продавців. Адже в ній може бути паличка ботулізму. Будете дотримуватись бодай цих порад, збережете своє здоров'я та здоров'я близьких вам людей.

 

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах