Зустріч. У вирі творчості

admin
Записів: 31
Дата запису: 08.04.2014
Комментарів: 2

Зовсім трохи часу відділяє нас від тієї миті, коли пролунають імена переможців конкурсу сценаріїв та фотографій «Життя євреїв на Криворіжжі вчора і сьогодні». А поки запрошую на передостанню, сьому творчу зустріч у нічному клубі «SKY».

Вечір відкрив виступ танцювального колективу «564». Після чого заслужені винагороди отримали фотографи, роботи яких було представлено. У числі кращих названо Євгенію Аннюк, Віталія Чубенка, Оксану Гордієнко, Олександра Панкова й Анастасію Кривенко. А незмінний ведучий заходів Денис Манжосов серед сценарних робіт виокремив проекти Святослава Азаркіна та Олексія Лідовського.

Першим гостем заходу стала талановита сценарист, продюсер, режисер, редактор документальних фільмів і телешоу Ольга Йонг (Olga Jong). Зараз Ольга працює в Лос-Анджелесі, проте має дніпропетровське коріння. Інтерв’ю з нею читайте в одному з найближчих номерів «Червоного гірника».

Шквал емоцій у дівочої половини зали викликала поява другого героя вечора – ведучого, музиканта, шоумена, вокаліста, журналіста Анатолія Анатоліча разом з музичним колективом «Правила грамматики». Імпозантний чоловік з голлівудською посмішкою, безперечно, підкорив серця панянок. Спілкування з публікою він розпочав подарунком – календарем із фотографіями президента США Барака Обами у Кривому Розі. Жарт гідно оцінили і знаний гуморист Денис, і всі присутні. Щире, безпосереднє спілкування Анатолія Анатоліча створило невимушену атмосферу. Знайомимось ближче з відомим земляком.

Яким був у дитинстві хлопчик Толик?

– Хлопчисько був точнісінько таким, як зараз. Тільки трохи менших розмірів. (Сміється.)

Які предмети подобались у школі?

– Ой. Особливо – нічого. А найбільше не любив хімію. Ну зізнайтесь, кому подобалась ця наука? Якщо ж серйозно, мені до вподоби була література – читав залюбки.

Які улюблені книги чи автори?

– Зараз, наприклад, дочитую «Гаррі Поттера», бо свого часу пропустив цю серію книг. Антон Чехов, Федір Достоєвський, Стівен Кінг, Чарльз Буковські... Досить різна література.

Яке місце КВК у вашому житті?

– КВК зіграв величезну роль. Усьому, що вмію робити на сцені, я вчився саме у КВК. Він для мене – школа життя. Я не закінчував якихось театральних інститутів чи закладів культури. Базою стали ігри цього клубу.

Чому ж не продовжили професійно грати?

– Цей етап просто закінчився, у мене почалась кар’єра на радіо. На все свій час. Потрібно вміти припиняти займатись певною справою, якщо вона вже не приносить задоволення, хоч раніше була улюбленою.

Ви говорили, що проміняли б роботу в шоу «Хеппі ранок» лише на «Сніданок з 1+1». Чому?

– Бо я дуже хотів працювати в «Сніданку». Він – найкраще ранкове телевізійне шоу. Так і сталося. Бачите, мрії збуваються.

Що ближче: радіо, телебачення чи музика?

– Телебачення і радіо – це робота. А от музика – те, чим живу зараз. Це дві паралельні реальності, які я не змішую.

Як прийшли до музики?

– Зовсім випадково. Спершу була поезія. На день народження друга я приготував сюрприз – вірші. Їх почув Олексій Морозов, гітарист, і запропонував створити власний гурт. Так і з’явилися «Правила грамматики» – несподівано, як і все хороше в житті.

Чому колектив називається так?

– Ми намагаємось у своїх текстах використовувати гідні мовні звороти. Також прагнемо, щоб люди грамотно писали SMS-ки і правильно викладали свої думки в соціальних мережах.

Таке бажання пов’язано з грою «Що? Де? Коли?»?

– Ні, абсолютно. «Що? Де? Коли?» – окремий аспект мого життя, ще одне цікаве хобі. Цього року нарешті я вперше грав за команду «1+1». Сезон ще не вийшов у ефір.

Маєте досвід зйомок у кіно. Чи не плануєте й далі займатись акторством?

– Був новорічний мюзикл «1+1 дома». Скажу більше, ми вже зняли продовження з нагоди 8 Березня, планується ще епізод до 1 вересня. Це буде чотирисерійний проект, зйомки якого триватимуть упродовж двох років. Він – неочікуваний досвід для мене. Чи буду я далі пробувати себе в якості актора? Не знаю. Побачимо. Поки що я не сприймаю кіно як роботу.

Ви працюєте у досить багатьох сферах діяльності. У чому секрет того, як усе встигнути?

– Ніякого секрету немає. Я не встигаю все робити. Якби міг, то, мабуть, був би значно багатшим. (Сміється.) Але щоб досягти успіху, потрібно вміти визначати пріоритети.

«Зіркова» хвороба була?

– Ні. Якось пропустив такий момент. Я не прокинувся раптово популярним. Можливо, тоді ця хвороба не оминула б. Слава приходила поступово – це був тривалий процес. А зараз «зірковість» не прийде з огляду на вік.

Маєте татуювання. Що і чому вирішили залишити на тілі?

– Це імена моїх доньок. Зробив татуювання, адже поява дівчаток – важлива подія в моєму житті. І я хочу, щоб нагадування про них завжди було зі мною. Є татуювання, присвячене дружині. Маю Єсеніна. Татуювання пов’язані з подіями, які змінили мене, вплинули на життя, – вони відмічені на моєму тілі.

Які цінності хочете прищепити своїм дітям?

– Любов і повагу не лише до батьків, а й до всіх людей. Вони повинні шанобливо ставитись до своєї няні, друзів, просто перехожих.

З огляду на професію вам доводиться багато спілкуватись. Як зробити так, щоб взаємини з оточуючими були легкими і неконфліктними?

– Повага одне до одного – єдина запорука гідних стосунків. Наскільки б ти не був зайнятим, треба завжди знаходити час на спілкування з людьми, які цього прагнуть.

Що потрібно, аби завжди залишатись успішним та популярним?

– Працювати. У нашому бізнесі завжди хтось дихає тобі в потилицю, завжди є інші – молоді, талановиті, наполегливі... Лишень зупинився, тебе одразу з’їли. Усе, можеш відпочивати. Слід постійно йти вперед, щоб тебе не могли наздогнати.

Що в планах на майбутнє?

– Хочу повернутись на радіо, на «Хіт FM», бодай у якійсь іпостасі. Записую дитячі казки на телеканалі «Плюсплюс» – дуже приємний і цікавий для мене проект. Звісно, «Сніданок», ігри «Що? Де? Коли?», мюзикл... Можливо, запишемо диск з «Правилами грамматики». Це для нас хобі й та музика, яку хочеться грати наживо. Але диск обов’язково буде.

Яке ваше враження від конкурсу?

– Такі проекти, безумовно, потрібні. Криворіжці мають змогу прийти й поспілкуватися з талановитими людьми. От вони бачили мене по телевізору, але не знали, який я насправді. А завдяки таким зустрічам відомих людей можна побачити вживу. Зрозуміти, що вони не якісь там небожителі.

Які риси характеру допоможуть молоді досягти успіху?

– Їх небагато – наполегливість і працелюбність. Незалежно від того, талановиті люди чи бездарні, вони знаходяться в однакових умовах, якщо нічого не роблять. Коли ти нездара, але щось робиш, працюєш, ти будеш сильнішим і кращим за будь-яку талановиту людину, котра сидить склавши руки. Тому лише наполеглива праця є ключем до успіху.

Дар’я Ворона, "Червоний гірник".

 

2 коментаря

Останні записи в блогах