Конкурс

Напишіть казку про хліб – і виграйте смартфон

Давній партнер газети “Червоний гірник” ПАТ “Криворіжхліб“ оголошує конкурс казок про хліб серед школярів нашого міста.

Напишіть казку про хліб – і виграйте смартфон. Переможців змагання чекають й інші подарунки.

Акція. Підтримай солдата – напиши листа

 

Нещодавно «Червоний гірник» оголосив про проведення акції для підтримки криворізьких військових, які перебувають у зоні АТО. На неї вже відгукнулись небайдужі українці. Безперечно, їхні теплі слова зігріють серце наших мужніх воїнів.

 

Оголошуємо конкурс малюнків!

 

Неозорі поля, безкрає синє небо, мальовничі хати, яскраві вишиванки... Безперечно, у цьому ви впізнали свій рідний край – Україну. Цікаво, на що перш за все звертають уваги діти, коли думають про свою Батьківщину? Пропонуємо дізнатись це.

 

Результати розіграшу грошових призів від "Червоного гірника"

В останній день червня редакція «ЧГ» спільно з начальником дільниці передплати Криворізького поштамту-ЦПЗ №2 Наталією Гнезділовою знову провела розіграш грошових призів у 150, 100 та 50 гривень серед надісланих в абонементів на річну, 6- і 3-місячну передплату "Червоний гірник".

Щиро вітаємо переможців розіграшу! 

– грошову винагороду у 150 гривень – Зоріній В.В. з вул. Грицевця, 1/4 (річна передплата);

До уваги передплатників! Гроші для переможців

Днями в редакції «Червоного гірника» визначили серед передплатників тих, хто стане власником грошових призів за підсумками травня. Нагадаємо розіграш, що відбувся за участі заступника начальника дільниці передплати Криворізького поштамту — ЦПЗ №1 Наталією Гнєзділової, проводився серед надісланих нам у травні абонементів на річну, 6- та 3-місячну передплату.

Кращі рецепти від читачів. Подарунок з італійським присмаком

 

Маленька Віка вирішила зробити своїй бабусі особливий подарунок на день народження. Спекти улюблену страву пані Ніни Вікторії поки що не під силу, тож онука надіслала рецепт  бабусиної фірмової домашньої піци на конкурс у редакцію її улюбленої газети. Цього тижня героїня на кухні «ЧГ» – Ніна Луцько. Їй  23 серпня виповниться 74 роки. До привітань з найкращими побажаннями приєднується і «Червоний гірник».

Кращі рецепти від читачів. На сцені кабачки

Найближчий родич гарбуза та огірка вже давним-давно ввійшов до числа наших улюблених овочів і зручно розташувався на українській кухні. Щоправда, в пору морозів чи дощів ми про нього забуваємо, і тільки в розпал літа приходить його час.

Кращі рецепти від читачів: "Солодка вишенька"

У пору солодких і поживних фруктів та ягід не можна нехтувати нагодою спекти смачненький десерт. Так вважає наша читачка з мікрорайону Карачуни Ксенія Сек.

Вона прислала нам рецепт пирога з вишнями. 

 

Кращі рецепти від читачів. «Грибна галявина»

Першокласні шеф-кухарі стверджують, що приступати до приготування будь-якої страви потрібно тільки в хорошому гуморі. Та не завжди випадає поратися з каструлями на кухні, тримаючи голлівудську посмішку.

А от в Олі Мизи це виходить. У неї все виходить з посмішкою.

Кращі рецепти від читачів. «Скляний тортик» на літо

Рецепт десерту з такою оригінальною назвою надіслала нам Людмила Костіна. Розпочинається літній сезон. Для тих, хто господарює на кухні, це означає перехід на свіжі овочі та фрукти. Тож наша читачка і вирішила прислати свій варіант літнього фруктового десерту.  За свій фоторецепт вона отримає від редакції гонорар.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах