2-3 вересня 2014 року у м. Одесі відбудеться XV Всеукраїнський телевізійний конкурс виконавців і авторів гумору і сатири ім.А.К. Сови

26.06.2014, Культура
Друкувати

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Фантазії моря - Кароліно - Бугаз» проводиться щороку у смт. Затока, м. Білгород–Дністровському (Одеська область) і є мистецько - громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня пропаганди кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

До участі у конкурсі запрошуються професійні виконавці і ансамблі, учні і студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.

Учасники конкурсу повинні подати такі документи:

  • заявка-рекомендація на участь у прослуховуванні (перегляді) Всеукраїнського конкурсу (заповнюється органом, який направляє на конкурс, персонально. на кожного учасника сольного, групового номеру чи виконавського ансамблю);

  • творча автобіографія конкурсантів;

  • дві фотокартки ( розміром 6x9);

Учасники конкурсу повинні підготувати 2 твори, загальним хронометражем до 10 хвилин звучання. За умовами конкурсу, учасники можуть виступати у супроводі ансамблю (інструментального чи вокального), концертмейстера або під фонограму.

Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі і фестивалі «Фантазії моря - Кароліно-Бугаз» необхідно надсилати до 1 вересня 2014 року до творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою:

01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 22, а/с В – 393, а також за телефоном (095) 794 03 52.

Для оцінки виступів учасників конкурсу створено журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Саме вони визначать переможців конкурсу, які будуть відзначені спеціальними дипломами, призами співзасновників, державних та громадських організацій, спонсорів.

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах