Чаруючий світ інструментальної музики

04.04.2014, Культура
Друкувати

Криворізьке обласне музичне училище дарує місту можливість насолодитись безцінними скарбами музичного світу.

Цими вихідними відбувся гала-концерт шанованого криворіжцями фестивалю духової музики «Чарівна флейта».

Фоторепортаж

Директор музичного училища Людмила Ракітянська зазначила:

– Ми помічаємо, як за останні роки з’являються нові оркестри духових інструментів, як вулицями міста знову лунає музика, котру всі люблять і чекають. Цей фестиваль підкреслює, що ми маємо багато талановитих дітей. Вони продовжують навчання в училищі, консерваторії, а повертаючись до рідного міста, демонструють високий професійний рівень гри на духових інструментах.

Перед початком концерту було відзначено тих, хто дав життя фестивалю і не полишав його всі ці роки, а репліки ведучої переносили гостей в історію «Чарівної флейти».

Фестиваль існує для того, аби розвивати і популяризувати мистецтво, що несуть духові оркестри, відкривати нові таланти серед солістів і колективів, прищеплювати любов до класичної музики. Журі відзначило, що в усіх номінаціях, солісти, ансамблі й оркестри, є перспективні виконавці, які згодом заявлять про себе на всеукраїнському рівні.

Прикметно, що учасниками фестивалю є не лише криворіжці, а й музиканти з Нікополя, Жовтих Вод, Зеленодольська, Софіївки та багатьох інших міст.

Цьогоріч «Чарівна флейта» зібрала рекордну кількість учасників. Організатори сподіваються, що наступного разу до фестивалю духових інструментів долучиться ще більша кількість виконавців.

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Олександра Портнягіна

 

0 коментарів

Останні записи в блогах