ФК «Кривбас» повернувся до Кривого Рогу з нічиєю

11.10.2021, Спорт
Друкувати

У рамках 13 туру Першої ліги 10 жовтня «Кривбас» гостював у Дніпрі, де грав свій матч проти «ВПК-Агро». Фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок на табло 0:0. Про це повідомляє прес-служба ФК «Кривбас».

Перший тайм матчу розпочався з атак криворіжців. Особливо активно у «Кривбасу» працювали фланги, де були активні Щедрий й Татарков. Перший дійсно небезпечний момент криворіжці створили на 35 хвилині, коли Вагнер перехопив передачу на фланг, Гордієнко організував швидку контратаку довгою передачею, м’яча підхопив Щедрий і відпасував на Холенка, який не зміг переграти кіпера супротивників. На 44 хвилині червоно-білі зусиллями Щедрого вийшли віч-на-віч з воротарем опонентів, але знов не забили.

У другій половині гри криворіжці активно йшли вперед, гра проходила на половині поля «ВПК-Агро». Небезпечних моментів у другому таймі гості створили вкрай мало, тому нулі і збереглися на табло - 0:0.

Наступний матч «Кривбас» проведе у рідних стінах, уже 16 жовтня на стадіоні «Гірник» прийматиме «Краматорськ».