Криворізький «Барвінок» заспівав на «Фольк–musik»

29.04.2014, Культура
Друкувати

Криворізька земля багата талантами — це відомий факт. Немало наших зірочок уже проявили себе на столичній сцені. У тому числі й телевізійній.

Нещодавно на запрошення Першого Національного телеканалу України ансамбль української пісні «Барвінок» Криворізької музичної школи №7, під керівництвом О. Мамоненко та С. Заріцької, взяв участь у зйомках музичної програми «Фольк–musik». Учасники старшої групи ансамблю «Барвінок» працювали на знімальному майданчику «Фольк–musik», як справжні професіонали. З яскравими враженнями вони повернулися до свого рідного міста! Цікаво, що ведуча програми – народна артистка України Оксана Пекун уже три роки поспіль є головою журі обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце», який проходить щорічно в Інгулецькому районі у вересні на базі ПК ПАТ «Інгулецький ГЗК».

До речі, маленькі інгульчани були не єдиними гостями з Криворіжжя. Цього дня на запрошення каналу приїхали: народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Жартівниці» («Народний дім»), ансамбль української пісні «Криниченька» (школа мистецтв №1); хор «Крещендо» (Криворізький національний університет) і джазовий оркестр (музична школа №10).

Володимир Скіданов, "Червоний гірник"

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах