Криворізькому палацу культури «Карачуни» – 55!

18.10.2013, Події
Друкувати

Палац культури «Карачуни» відзначив свій більше ніж піввіковий ювілей!

У листопаді 1958 року в центрі мікрорайону Карачуни гостинно відчинила двері новобудова  для працівників  Дзержинського рудокомбінату «Рудор», їх сімей, а також всього міста – Палац культури з однойменною назвою «Рудор».

11 жовтня творчий склад палацу запросив гостей на святкування ювілейної події. Серед присутніх на заході – заступник міського голови Валентина Бєрлін, заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради Олексій Осман, депутат міської ради від Партії регіонів Олег Малачевський, колишні директори ПК «Карачуни» нині головний спеціаліст управління культури і туризму виконкому Тетяна Гармаш і голова Криворізької територіальної профспілкової організації Придніпровської залізниці Валерій Громік та інші.

У ході свята зі сцени палацу звучали привітальні слова на адресу всього колективу і вихованців закладу, були представлені художні номери творчих колективів закладу. І, звичайно, подарунки ювілярам від гостей святкового дійства.

***

У січні 2003 року Палац культури «Рудор» реорганізовано у Комунальний заклад Палац культури «Карачуни». Колективи художньої самодіяльності творчого закладу представляють найрізноманітніші жанри й види творчості. Щорічно учасники колективів ПК «Карачуни» стають лауреатами і дипломатами районних, міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів.

Леся Мариненко

0 коментарів

Останні записи в блогах