Культура

Кавун-1шт., огірок-3шт., пекінська капуста-1шт., 3 морквини, редька й гарбуз. Гадаєте, «ЧГ» пропонує новий цікавий рецепт? А от і ні! Це «учасники» відкритого чемпіонату з карвінгу (різьблення по овочах), який уперше відбудеться у Кривому Розі.

ІІ Криворізький фестиваль меду анонсує фотоквест.

25.07.2012
0 коментарів

Триває підготовка криворізької команди до телемарафону «Майданс», що в серпні стартує на «Інтері».

– Нині підготовка на попепередньому етапі – шиються костюми, – прокоментувала «ЧГ» головний адміністратор проекту «Майднас-3 – Кривий Ріг» Оксана Підглазна. – З 6 серпня розпочинаємо репетицію. Танцюристи будуть готуватися до ефіру в столиці.

Побачити нашу команду по телевізору з можемо 18 серпня. Це буде презентація кожного міста, а далі щосуботи на Майдані в прямому ефірі будуть змагатися команди з двох міст.

Воспитанник криворожской «Музыкальной школы №1» стал обладателем диплома второй степени Международного конкурса искусств "КльовоКольорово". Об этом сообщила администрация школы.

У Кривому Розі у музичній школі №13 відбулася Перша відкрита всеукраїнська олімпіада з сольфеджіо та музичної грамоти серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання.

На початку грудня в Єгипті відбувся міжнародний конкурс “Зимові таланти”. Участь у ньому взяли обдаровані криворожанки - 5-річна Мілана Нечипуренко і 9-класниця Криворізької гімназії №66 Маргарита Смірнова.

У місті Дніпро відбувся Всеукраїнський конкурс для учнів та студентів мистецьких закладів професійного музичного мистецтва і хореографічної майстерності «Осінній серпантин».

Фільм «Вантажівка» про криворізького «рикшу» Олександра Михалевича бере участь у кінофестивалі RED MOVIE AWARDS. Проголосувати за фільм може кожен на сайті конкурсу. Про це повідомив режисер фільму В'ячеслав Мерзлікін.

Понад 300 найкращих робіт зібрала виставка з пленеру «Сквери та парки міста», організований БФ "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу".

З 29 червня по 4 липня у Бахмуті на Донеччині відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху, - повідомляє департамент у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Вихованці Криворізької музичної школи №1 посіли перші місця на міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Kyiv art fest". 

З 28 травня до 6 червня фестиваль "Чілдрен кінофест" відбудеться в гібридному форматі: частина фільмів буде показана в кінотеатрах з 28 травня до 2 червня, частина – онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті.

Криворожские джаз музыканты завоевали Гран-при конкурса в Харькове. Об этом сообщили в управлении культуры исполкома Криворожского городского совета.

Юлія Коврига, вихованка Криворізької музичної школи №14, представила свою роботу «Казкові барви» на міжнародному фестивалі «Юла», що відбувався цьогоріч у Харкові, в онлайн форматі.

Учащиеся Криворожской музыкальной школы №4 заняли первые места в Всеукраинском многожанровом фестивале-конкурсе «На крыльях искусства». Об этом сообщили в управлении культуры исполкома Криворожского городского совета.

Уже 31 год каждую весну проходит театральный фестиваль-конкурс Приднепровья "Січеславна". Гран-при фестиваля получил Криворожский академический театр музыкально-пластических искусств "Академия движения". Это уже шестой высший успех театра в данном конкурсе за все годы участия.

12 марта в городском выставочном зале представили экспозицию «Весеннее настроение». В неё вошли 35 работ авторства криворожских художников. Открытие посетили порядка десяти горожан, в том числе сами творцы, представители города, а также другие ценители живописи и изобразительного искусства.

В феврале прошёл конкурс GOLD ART FEST в Египте. Ученики Криворожской школы искусств приняли в нём участие и одержали новые победы. Об этом сообщают на странице Школы искусств №2 в соцсети.

Сьогодні актору театру імені Тараса Шевченка, художнику, письменнику, колекціонеру Віталію Безносенку виповнюється 50 років! Редакція газети «Червоний гірник» вітає ювіляра та бажає йому творчої наснаги, бадьорого настрою і сталевого здоров'я. Рубрика «ПазлЧГ» не могла оминути своєю увагою цю подію. Тож колектив газети підготував святкову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите театральний образ Віталія Вікторовича з вистави «Містер Ікс». Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

В феврале прошёл онлайн конкурс GOLDEN TALENTS OF MADRID. Ученики Криворожской городской музыкальной школы №6 приняли участие и пополнили копилку наград. Об этом сообщают на странице исполнительного комитета Ингулецкого райсовета.

Рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите міст, котрий простягнувся від театру імені Тараса Шевченка до парку імені Юрія Гагаріна. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

І знову з вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите криворізькі ставки на Соцмісті з висоти пташиного польоту. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Любите складати пазли? Гайда це робити з рубрикою «ПазлЧГ». Редакція газети підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите криворізькі ліхтарі в Центрально-Міському районі. Впізнали локацію? Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». До 77-ої річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите центральну постать монумента «Перемога» – пам'ятника воїнам 3-го Українського фронту, які вели бої за Кривий Ріг 22 лютого 1944 року. 

Усім гарного недільного дня! З вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите Свято-Миколаївську вулицю в Кривому Розі з висоти пташиного польоту. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите засніжений міст через річку Інгулець у парку ім. Федора Мершавцева в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег. 

Зима продовжує дарувати сніг, а рубрика «ПазлЧГ» – зимові пазли. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите один із куточків парку ім. Федора Мершавцева в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». Зима не перестає радувати снігом. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите зимову набережну, що знаходиться дорогою до парку ім. Федора Мершавцева в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». Зима не перестає радувати снігом. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите зимовий Металургійний район Кривого Рогу. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

У повітрі відчувається весна, а з вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову котячу онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите двох котів, які вирішують, хто з них головний. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах