Ми діти твої, Україно!

29.05.2014, Культура
Друкувати

У міському комунальному закладі «Палац культури імені Артема» відбувся ювілейний звітний концерт зразкової дитячої естрадної студії «Ля-ля-фа» під назвою «Ми діти твої, Україно!».

Ведучою ювілейного концерту була керівник студії «Ля-ля-фа» Оксана Єфімчук. Метою заходу стала демонстрація творчих досягнень вихованців вокального колективу.

З першими звуками святкового дійства запанувала в залі атмосфера добра та щирості. На високому професійному рівні прозвучали музичні твори, які дарували вдячним слухачам солісти колективу, випускники, молодші учасники концерту, старша та середня групи «Ля-ля-фа». Програма концерту пройшла двома відділеннями та була присвячена всім дітям України і нашій славетній землі. Протягом усього ювілейного концерту звучали патріотичні пісні про Україну. Концерт вразив глядачів яскравістю світлових ефектів, професійністю звукового та музичного оформлення, розмаїттям гарних сценічних костюмів. Обличчя артистів та їхніх батьків світилися радістю й гордістю за те, що вони є учасниками такого заходу.

У колективі зразкової дитячої естрадної студії «Ля-ля-фа» немає гірших і кращих, тому вихованці живуть душа в душу, однією великою співочою родиною. Сьогодні це – творчий колектив, який дуже люблять у нашому місті. Наділені талантом співу діти крокують з піснею по життю.

Кажуть, що допоки живе мова, то живе народ, а якщо лине пісня народу, то живуть історія та культура!

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах