Музика збирає друзів

02.06.2014, Культура
Друкувати

Місце свята в Довгинцівському районі було чутно здалеку — на сходах ЦДЮТ «Дружба» чарівними мелодіями закликав гостей дитячий духовий оркестр, що був ніби дороговказом, на звуки якого сходились довгинцівці й гості. Тож музика дійсно збирала друзів, друзів радості, веселощів та святкових дійств.

– Щиро подяка всім, хто завітав на свято дня народження нашого рідного міста, - такими словами відкрив урочистості голова Довгинцівської районної у місті ради Ігор Колесник. – Від імені міського голови Юрія Вілкула, депутатського корпусу, виконкому райради та себе особисто сердечно вітаю всіх з 239-ю річницею Кривого Рогу! Зичу, щоб у кожній родині були мир, злагода і достаток. І так уже співпало, що сьогодні відзначається ще одне значуще свято – Міжнародний день захисту дітей, з яким також вітаю всіх батьків, дідусів та бабусь. Нехай ці маленькі люди завжди радують своїх рідних та й усю країну своїми великими здобутками.

Виконуючи приємну місію, І. Колесник з нагоди дня народження Кривого Рогу вручив міські та районні відзнаки низці кращих працівників району. Після чого розпочалась власне музична частина свята – фольклорний ансамбль, естрадні, танцювальні і співочі дитячі колективи дарували присутнім свої творчі номери. І тим самим демонстрували, наскільки різнобічно розвинені діти живуть у Довгинцівському районі зокрема та у Кривому Розі загалом. Увазі вдячної публіки було представлено як перевірені часом композиції, так і сучасно-модернові, виконані, приміром, танцюристами з 90-ї школи. Гарячі оплески заслужили маленькі виконавці з фольклорного гурту «Троїсті музики», з колективів «Сузір’я» та «Калиновий цвіт», а ось маленькі танцюристи з ансамблів «Іскорка» та «Забава» зуміли поєднати минуле і сучасність в єдину гармонію, за що були винагороджені щирим захватом глядачів.

Отже, свято вдалося на славу. А після концерту маленькі довгинцівці ще довго демонстрували свої вправність і спритність під час ігрового відділення.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах